Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha puha farokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha puha farokkal képes vagyok elélvezni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Parancsolj, más már kapott rá válaszokat.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
#1: szerintem a két kérdés kiírója egy és ugyanaz.
2019. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki , nem kell a felállással is törődni.

Persze ha lesz csajod, bajba leszel.

2019. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2#

Nem, nem vagyok ugyanaz a személy mint az említett kérdés írója

A félkemény és a puha között van különbség

2019. dec. 1. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Hányszor kérditek még meg?
2019. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem normális, de ha csak magad kényeztetése közben fordul elő, akkor nem para, nővel ne történjen meg, mert akkor nem fogsz tudni dugni ugye. Ez egyébként hogy néz ki? Mármint nem tudom elképzelni.
2019. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Azt nem tudom normális e vagy sem de nálam is elő fordult már. Mentem masztizni, aztán nem állt a cerka, egyszer csak spriccc. Az orgazmus megvolt a spricc is kicsit talán után kezdett vagy közben merevedni aztán vissza is lankadt mert ugye elmentem. Csajjal nem szokott gond lenni. Néha ott is becsúszik ha fáradt az ember vagy nem úgy van kedve de ez nem betegség szerintem.
2019. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Nekem sikerült már néhányszor, de nem szándékosan. Nővel is összejött. Olyankor van, mikor már semmi kedvem az egészhez, csak élvezzek már el, aztán hagyjuk az egészet érzés kap el.
2019. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!