Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked mi számit durva szexnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi számit durva szexnek?

Figyelt kérdés
Mindenki mást ért ez alatt, mi az ami belefér és ez mit jelent pontosan neked? Meddig mennél el, esetleg milyen eszközöket és helyszínt részesítenél előnyben?

2019. dec. 1. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Durva szexnek szerintem az számít amikor már annyira vadul valaki, hogy nyoma marad a másik testén akár a kezén egy egyszerű megszorításból fakadóan. Ami számomra durva kategóriában tartozik: lefogás, leszorítás, hajtépés, fenekelés, pofozás, fojtogatás stb.


Személy szerint én ezeket visszataszítónak tartom nem tudnék erőszakoskodni egy lánnyal szemben így maximum a fenekelés és egy enyhe hajhúzás belefér.

2019. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kutya pózban,gyorsan,durván csinálni,lightosabb bdsm(kikötözés,fenekcsapkodas,olyan is volt hogy en voltam kikötözve:D).

Ennél durvábban már nem élvezem a szexet,most éppen ezért nincsen parter hozzá.A lány akivel majdem összejött a dolog,azt akarta hogy a számba pisilhessen,na akkor mondtam nekem ez már sok...

19/f

2019. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kötözés, bilincs, fenekelés belefér. Ami már nem fojtogatás, pofon, szárazon behatolás

25N

2019. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Szarazon behatolas? Jó durva. Ebbe mi a jó? Mazo vagy?
2019. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta, hogy az már nem fér bele!!!
2019. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg eléggé változó, hogy ki-mit ért durvának. Volt olyan lány, akinek egy kis hajtépés is már fájt, pedig előtte előadta, hogy mennyire keményen akarja.

Nálam a durva a pofozás, ököllel ütés, fojtogatás, nagyon durván lenyomás és ilyesmik. Ami már tényleg fáj és beindít. Meglepő, hogy könnyen találni ilyen lányt.

2019. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

van akinek a durva szex bejönn van akinek nem annyira. Nekem is bejönn és imádom ha durván bánnak velem, pedig már anyuka vagyok, de mégis.

Pofozás, kikötözés , fenekelés nyilván igen, ami határ esett az talán áram meg ilyesmi. Attól nagyon félnék

2019. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami belefér és nagyon szeretem az a haj húzás, lefogas, nyak szoritas, fenek csapkodas. Ami nem fer bele a pofozas, kikotozes, fájdalmasabb dolgok.
2019. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!