Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a sikeres, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sikeres, vagy vezető beosztás nők fogékonyabbak a durva bdsm-re, szeretik a rabszolga szerepet kipróbálni az ágyban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
én eddig nem ezt tapasztaltam, félénkebb szégyenlősebb lányokat szadiztam eddig kivétel nélkül :)
2019. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
83%
#vótmá
2019. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden esetben...
2019. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 subrette ***** válasza:
81%
Ez inkább a vezető beosztásban levő férfiakra jellemző. Míg a munkahelyen ők irányítanak, az ágyban igénylik, hogy szétalázzák őket.
2019. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem igaz. Az hogy vannak BDSM-et kedvelő szexualitásukban szubmisszív vezető beosztású nők még nem jelenti azt, hogy mind az! Pont olyan arányban van köztük, mint a nem vezető beosztásúak között. Ez egy általános (műdom) sztereotípia, miszerint kompenzálni akarnak. Biztos van ilyen is, de a szubmisszívitás nem így "működik".
2019. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem. K urva nagy és hányingerkeltő mítosz hogy egy erős nőnek kompenzálnia kell az erősségét azzal hogy hagyja hogy férfiak alázzák és verjék kedvükre.

Aki ilyenekben benne van, azzal más probléma van. Nem az hogy zavarja a vezető pozíciója.


Agyrém.

2019. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen pizicioban, de nem valtoztatott a szexualitasomon.
2019. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-nél van a pont, ez csak férfiakra igaz inkább.:)
2019. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez valóban inkább a férfiakra jellemző.
2019. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye sztereotípia. Inkább arról van szó, h aki alapból szub természetű, de valami miatt mégis vezető szerepben találja magát, az utána fokozottan vágyik a bdsm-re, ezért több az ilyen ember aki kipróbálja.

Habár sztem aki a munkában éli ki a szubmisszivitását, vagy épp a dominanciáját, annál rosszabb munkatárs nincs is.

2019. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!