Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap volt egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt egy éjszakás kalandom lehet el kaptam tőle valamit?

Figyelt kérdés

27éves lány vagyok tegnap orálisan elégitettük ki egymást és azóta viszket a nyelőcsövem és kicsit meg van duzzadva és a nyelvem is viszket és az egy picit mintha égne.


A fityma körül sürűn bőr színű szemőlcsszerű volt amire ő azt mondta anyajegy de nem lapos volt és barna. Az arca piros volt pedig tél van és azt mondta gyermekkorában leégett de fura volt hogy csak az arca, és állítólag hidegben ha kiszárad piros lesz ezt mondta.


Szerintetek elkaptam valamit ha igen mire gyanakodjak?



2019. dec. 2. 07:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Te se válogatsz
2019. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
gonorrhea.
2019. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Uh ez tuti hogy gonorea lenne?

És ha orálisan kaptam el mert egymást orálisan elégitettűk ki hogyan kezelhető?

2019. dec. 2. 07:08
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
menj orvoshoz
2019. dec. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
a látottakat-mivel elsőkézből te érintkeztél vele- beírod a google-ba,csak azért hogy amit ott találsz majd, eléggé megijesszen ahhoz hogy a délelőtt folyamán felkeresd a dokid. még a kezdeti fázisban állítsd meg,bármi lappang a torkodban Te kis malac :D nagyon nem kéne redvás szemölcsös pö csöket cumiznod felnőtt nő létedre,ezt csak az egészséged miatt mondom...
2019. dec. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
orvos,és diéta
2019. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
kezelese egyszeru: ne legyen egyejszakas kalandod.
2019. dec. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem válogatsz annyi szent, milyen pasikat szopsz le? :)
2019. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
Lehet venni száj és torok fertőtlenítő tablettákat. Próbálkozz azzal, amíg eljutsz az orvoshoz.
2019. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azok fordice foltok/dudorok voltak. A bőrnek egy elváltozása, de nem betegség, nem fertőz, teljesen ártalmatlan.


A gonorrhoea tünetei nőknél legalább egy hét, mire jelentkeznek, és legkevésbbé sem viszkető torokkal.


Nyilván nem árt orvoshoz menni, de szerintem te vagy csak beképzeled magadnak, vagy eleve van valami kis nyavalyád, ami ilyenkor nem meglepő, és ráparáztál, hogy azért mert cumiztál.


Don’t fos, nem kaptál te semmilyen nemibetegséget.

2019. dec. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!