Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet HIV? 38 éves férfi...

Lehet HIV? 38 éves férfi vagyok. Nem rég volt egy egy éjszakás kalandom egy lánnyal, orálisan kielégített. Pár napra rá lett egy piros folt a makkomon.

Figyelt kérdés
2-3 hétre rá elmentem bőrgyógyászhoz ő vett vért ami nem mutatott ki semmit de azt mondta, hogy majd azért menjek el egy HIV tesztre.Nem mentem. De félek mert közben volt egy megfázásom és rá nem sokkal volt pár kiütés a vállamon. Az orvos azt mondta szerinte nem lesz baj de akkor miért küldött tesztre? Ez lehet HIV?
2015. aug. 11. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de messziről kerüljenek a magadfajta egyéjszakás kalandorok!
2015. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Lehetsz HIV fertőzött. Mindenki lehet, aki valaha védekezés nélkül szexelt. De ez nem biztos, hogy attól volt.

De miért nem mész el tesztre? Legalább megnyugodnál. Tiszta lappal kezdhetnél és ezentúl figyelhetnél jobban.

Na meg, ha mégis az lennél, akkor legalább nem fertőznél vidáman tovább másokat.

2015. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Piros folt inkább szifiliszre utalhat,de lehet egy sima bőrgomba is, esetleg lehet összefüggés sincs a két dolog között. Azért küldött el a doki,mert egy éjszakásod volt. Slussz. Nyilván körbe akarja járni,nem szedtél-e össze mást is. Egyébként orálnál elég kevés esély van a HIV-re, de semmi sem lehetetlen. Egyebet kaphatsz. Szerintem semmibe nem kerül magad megnézetni, egy vérvétel és meg tudod van-e bajod. Remélhetőleg nincs, és akkor te is megnyugszol. (Kiütés is lehet szifilisz tünete, a megfázás meg HIV-nél már kialakult fertőzésnél, ha legyengült az immunrendszered,de az jóval később szokott jelentkezni). Szvsz, szerintem semmi bajod,de én mindenképp megnézetném magam, főleg ha doki javasolta.
2015. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem hinném ^^
2015. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod,csak erősebben megszivta a makkod .
2015. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gomba is lehet,arra jó a canesten krém.
2015. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!