Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha 21 évesen nem láttam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 21 évesen nem láttam még puncit?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom már arra hogy beledughassam egybe a farkam.
2019. dec. 2. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Keress egy prostit.
2019. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem baj.
2019. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Dugd. Egy medve punci is megfelel?
2019. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
mint anya ajánlom neked hogy keres fel egy helyes lányt akinek ámbár fizetned kell de biztosan megért és segit rajtad.
2019. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pixelest se? ( fotót)
2019. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A fotó az nem olyan, mert az úgy ér valamit ha élőben van és még hozzá is ér az ember. Sőt illatát is kell érezni.
2019. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem baj, csak a felfogasoddal van baj. Alig avrod hogy beledughasd egybe a farkad? Akkor te eszkozkent tekintesz ra, nos ez se gond, ajanlom neked a szexboltot ott van mupina dogivel, ha targy kell :) ha pedig rendes hus ver no kell, akkor tiszteld meg annyival, hogy normalisan irsz rola es nem ugy mint egy targyrol, mert nem az.


22/f

2019. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire varod 100%, hogy csalodni fogsz, mert fele annyira sem nagy dolog, amennyire szuzen kepzeli az ember :/
2019. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 orton ***** válasza:
49%

Oh én 25 évesen vesztettem el és pont így túl nagy dolognak éreztem és még szerelmet is akartam közben.

Azután csak szex alapon végül lefeküdtem egy helyes csajjal, akivel nem jártunk. Nyilván jó volt, de ennyi várakozás után alulmúlta a várakozásaim.


Szerintem menj el az első lánnyal aki szexelne veled, legyen bármilyen ronda is. Sőt dugj annyi ronda lánnyal amennyivel tudsz. Jól érzed magad, ők is, gyakorlod a szexet, tapasztalatot szerzel kapcsolatok terén is és kifinomodik hogy milyen nővel járnál hosszabb távon.

2019. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha csak arra vágysz,hogy belerakd a szerszámot akkor sosen lesz.

Törődni,szeretni,gondoskodni kell egy nőröl és akkor megajándékoz vele.

Én 24évesen vesztettem el és nem bántam meg!

2019. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!