Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas pasik (180-190+cm)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasik (180-190+cm) nektek inkább az alacsony lányok (170 alatt) vagy a magasabb (170-180+) lányok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
És amelyik jobban bejön az miért? Tudom hogy személyiség függő de azért remélem hogy van aki válaszol a kérdésemre :D
2019. dec. 2. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

194 cm vagyok es sosem ezt nezem egy lanyban. Persze a 155 cm-t erje el :D


29/F

2019. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A magas, 175-185 cm körüli lányok jönnek be inkább. Részben praktikus okokból, nem kell annyit hajolgatni a csókhoz, az ágyban is szerintem jobban összeillik két közeli magasságú ember, de persze bőven van benne egy megmagyarázhatatlan faktor is: Egyszerűen csak nagyon vonzónak tartom a magasságot egy nőn.


Igen-igen személyiségfüggő is, stb-stb, nem dobom hanyatt magam egy nő előtt csak mert magas. Megnézem az alacsony lányokat is, volt is már alacsony barátnőm, akit szerettem ugyanúgy. De azért jelent a magasság némi pluszt nekem egy nőnél a tetszésben.


26/F, 197 cm

2019. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ ment a zöldbkéz, esetleg ha van még valaki várok még válaszokat😊
2019. dec. 3. 23:01
 14/14 A kérdező kommentje:
*zöld kéz
2019. dec. 3. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!