Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 155 cm-es férfiként érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

155 cm-es férfiként érdemes lenne a prostizást választanom?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Már eleve férfiként érdemesebb a prostizást választanod számos okból: olcsóbb, nem mind ver át, nem kell a hisztijüket elviselned egész nap, nem szólnak bele lépten-nyomon az életedbe, stb. Nálad ehhez még hozzájön pluszban az, hogy az alacsonyságod miatt soha egy nő sem fog rád férfiként tekinteni, de a prostik legalább hajlandók megjátszani.
2019. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
#1 Nem mintha neked valaha lett volna valaha csajod :D
2019. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Az első egy 39%os frusztrált csövesbánat :D

Kérdező! "Kicsit" szrügy, de feladni semmiképp nem kéne a párkeresést! ;)

2019. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Ne keseredj el... szerintem 5-10 éven belül elérhetőek lesznek láb implantátumok amikkel egy 20ast rá kehet dobni a magasságodra.


Addig minden időddel állj rá a pénzkeresésre. Végezz el több egyetemet.


Csaja nem volt még szerintem, de jó arc, vidám és most kezd el mocskosul jól keresni. Szóval lehet a pénze és a jó kedélye miatt lesz is nője.



Nekem van egy kb 155 centis haverom. Ő több egyetemet végzett. Mérnökként szétkeresi magát.

2019. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
*utolsó két bekezdést felcseréltem.
2019. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem próbálj meg ismerkedni sok alacsony lány van, és alacsony fiúkat is látok barátnővel.

Én 190 cm vagyok, de most így 22 évesen szeretett meg egy lány először, korábban sosem. Szóval ha magasabb lennél sem lenne egyszerűbb dolgod.

Szóval szerintem ne prostizz, inkább próbálj ismerkedni!

Hány éves vagy?

2019. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
fel kell mérni az igényeket hogy ne érjen csalódás. ha van az a kör akikre lehet építeni,vágj bele.
2019. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha jóképű vagy és nagy a farkad, akkor van esélyed simán.
2019. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Mint ahogy az előttem szòlò irta. Jòkèpûnek kellene lenned nagy farokkal. Egyèbkènt mèg a 170cm is bőven alacsony kategòria ès alapbòl senkinek nèzik őket is. Az alacsony nőktől rengeteg elytasìtàst fogsz te is kapni,hisz ezek a legagresszìvabbak a sajàt alacsonysàguk miatt,ezèrt is keres ezek többsège min 180cm es fèrfit. Jò tanàcsot nem lehet adni, de kèszülj fel lelkileg a hòsszù egyedüllètre es rengeteg elutasìtàsra. 170cm/f
2019. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Azért kellene elmenned prostizni, mert 155 cm vagy?

Ugye csak viccelsz. Sok olyan lány van aki hasonló magas mint te, és nem szereti a nála magasabb férfiakat.

L

2019. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!