Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki megosztaná a pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megosztaná a pozitív személyes tapasztalatát az ejakuláció nélküli szexről (és következményeiről) hosszú távon, ha egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés

Több forrásból olvastam, hogy a keleti szerelmi kultúra így meg úgy; állítólag hatalmas energiához lehet jutni, ha egy férfi nagyon sokáig nem ejakulál. Ebben én erősen kételkedem, mert nekem már néhány nap után legalább tízféle kínzó, elviselhetetlen tünetem van - hallucináció, szívtáji fájdalom, túlzott agyi felpörgés, stb. -; a legijesztőbb, hogy még az anyagcserém is lassul, megzavarodik. Egyedül az alvásigényem csökkent le, de ezért nem hiszem, hogy megéri.

Arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg el lehet-e jutni spirituális magaslatokba, vagy pedig ez az egész keleti filozófia csak egy aljas propaganda, ami arra megy ki, hogy csavarodjanak be a pasik és kerüljenek börtönbe vagy egyéb szörnyű helyre?



2019. dec. 2. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság
2019. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem bejott. Sokkal energikusabb vagyok
2019. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy ennyi szexuális energiád van, ami kényelmetlenné válik pár napon belül. A keleti tanok ennek a felgyülemlett energiának az átalakítását, nemesítését, máshova irányítását tanítják. Gondold el, hogy mennyi energia gyűlt össze, ha becsavarodtál tőle ennyire, és ez mennyire hasznos lehet átirányítva mondjuk a kreativitás (új gondolatok, elképesztő megoldások az élet minden terén), vagy tanulás, vagy sport, vagy akármi terén. Ráadásul a megmaradt szexuális energiától méginkább férfias leszel, a párod jobban felnéz rád, bírod órákig a szexet.. és még folytathatnám.. Önmagában a szexmegvonás kapufa, nyilván meg lehet szokni, de nem vezet sehova. Jóga gyakorlatokkal, meditációval, a megfelelő gondolatokkal lehet a felgyülemlett energiát kezelni.
2022. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!