Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még itt rajtam kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül olyan férfi, akit izgatnak a női lábfejek?

Figyelt kérdés

Maga a formája is, ha a lábujjak felőli rész szélesebb, míg a sarkak felé keskenyedik a formája. Puha talppárnákkal, sarkakkal, bőrrel az egész talp felületén. Megfelelő talp ívvel, formás lábujjakkal (a második ujj nem hosszabb a nagylábujjnál és nincs kalapácsujja), szép körmökkel (plusz pont, ha lakkozottak). Ráadás izgalmi faktor, ha van egy kis lábillat, talán a bőr illata, de az sem baj, ha kicsit savanykásabb egy hosszú nap után.


Imádom kényeztetni őket minden formában. S velük a farkamat is.


2019. dec. 2. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Már féltem, hogy ma este nem fogod megkérdezni, de látom, minden rendben van.
2019. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, bar nem ennyire durvan. A labszag nekem kifejezetten taszito lenne. De egy szep noi lab izgato. Foleg az amelyik kicsit hosszukas es csontosabb :D hm
2019. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekel, de kissé visszafogottabban. Sajna nem volt oly sűrűn "megismerkedni" egy-egy szép női lábfejjel.
2019. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.
2019. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már megint...Nem unod még? "savanykás talpillat" Innen ismerünk
2019. dec. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem éppen a kedvencem. Egész nap a cipőben büdösödik. Nekem a lábfej kb. a legkevésbé szexuális rész a testen. Sok más szép rész van a női testen, nem értem sokan miért pont a legkevésbé higiénikusat imádják.
2019. dec. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!