Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti viselkednétek így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti viselkednétek így ha nem érdekelne már titeket az adott nő, és vagy nem akarnátok vele már talizni? Vagy úgy lennétek vele, h tartjátok a baráti viszonyt? L

Figyelt kérdés

Beszélnétek mindennap a Lannyal, és érdeklődnétek felőle ha mar nem akarnátok tőle semmit?

Féltékenykednétek, és zavarna titeket ha más pasi akarja megszerezni a lányt?


2019. dec. 2. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kissé szarul lett megfogalmazva:D Én szoktam beszélgetni olyanokkal akik már nem erdekelnek, de én igen őket. Tudom, hogy nagyon gonosz, de jó egó növelő:D Nem lennek féltékeny és nem zavarna, ha más akarná megszerezni, de onnantól nem beszélnek vele
2019. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Engem egyik nő sem érdekel... :-)


Éppen ezért mindegyikkel elbeszélgetek, mert mindig kiváncsi vagyok, hogy mit tudnak még hazudni! :-)


Manapság senkit nem érdekel, hogy ki b@s.za meg a barátnőjét, ez természetes... :-)


Ha bárkit is érdekelne, akkor lenne olyan, hogy szerelem, meg nem szünt volna meg a házasság sem... :-)

2019. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy az ember nem akar semmit még emberszámba kell venni a másikat - viszont az a korrekt, ha az ember megmondja mi, hogyan és meddig, mit érez és mit nem, nem hülyíti a másikat. Sok pasi erre viszont képtelen, nem játszik nyílt kártyákkal, vagy egyszerűen tartalékként tartja az adott lányt (nem mond neki sem nemet, sem igent).
2019. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem érdekelne már a nő tökre felesleges volna napi szinten valami felszínes beszélgetést lefolytatni..persze oké, baráti viszony simán lehetne még,de nem zavarna ha más csapná a szelet neki utánam. persze más lenne a szitu ha egy nem lezárt kapcsolatról beszélnénk,vagy ha csak a lány lépett volna túl a kapcsolaton,mert akkor persze hogy felütné a fejét a féltékenység.
2019. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mar nem erdekel nem is taliznék vele és egyszerüem semmi vele kapcsolatos nem erdekelne!
2019. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!