Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudni akarnátok róla, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni akarnátok róla, hogy a barátnőtök titokban maszturbál?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal.

Rengeteget dolgozunk mindketten, emellett edzeni járunk heti 5x, így sokszor nincs időnk egymásra. Eléggé megritkult az szex az utóbbi hetekben, én pedig szoktam maszturbálni a zuhany alatt. Bár ezt inkább csak gyors élvezetnek nevezném, mert csak vízsugárral izgatom a csiklóm.

Viszont a minap, akkorát élveztem, hogy összecsuklottam a zuhany alatt és bevertem a fejem a csaptelepbe, ami felvágta a homlokom és kórházba kellett mennünk. Persze én aztmondtam, hogy véletlenül elcsúsztam a szappanos vízben.

Elmondjam neki, hogy igazából az orgazmus miatt vertem be a fejem vagy nagyon megsértődne?

Férfiak, ti mit szólnátok ehhez?

A párom nem nagyon híve az önkielégítésnek, jobb szereti, ha ő elégíthet ki.

Amikor ez történt munkából szaladt haza hozzám, miután felhívtam.


25/N és 25/F



2019. aug. 5. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha ebben nem tudtok őszinték lenni egymással, akkor miért lennétek azok az élet komolyabb kérdéseiben? Halott ez a kapcsolat ha ennyire nem tudtok kommunikálni
2019. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maszturbálás, igen párkapcsolatban is. De ez borzasztó h ennyire nem vagytok egymáshoz őszinték.
2019. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Én ha önkielégítés ellenes lennék is, elvárnám hogy a barátnőm őszinte legyen velem akkor is ha nem feltétlen vagyok oda azért mert magához nyúl. De sokkal jobb ha nem kell titkolni egy ilyen témát.
2019. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Jobb,ha nem mondod el...
2019. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Nálam semmi gond nem lenne ha egyedül masztiznál, mert én is szoktam önkielégíteni a feleségemmel való szeretkezésen kívül. Sőt titokban sem kellene csinálnod, mert izgat, ha ilyenről "mesélnél", de a leges legjobb az lenne, ha együtt járnánk, hogy mellém bújva masztiznál.

Összegezve: ha szereted magadat kényeztetni, akkor ezt mondd el a pasidnak. Sokkal jobb öszinte és nyílt kapcsolatban élni, ahol szabadon felvállalhatod a tetteidet :)))

2019. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
És mire gondoltál közben? A baratodra vagy valaki másra? Őszintén!
2019. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy milyen a párkapcsolatunk, pláne nem az, hogy ennyiből eldöntsétek, hogy halott e a kapcsolat avagy sem.

A kérdés arra irányult, hogy a férfiak mit szólnának hozzá, szóval köszi az offot.

2019. aug. 5. 00:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a görcsös titkolózás? Ha van egy kis esze a fiúdnak tudja hogy Te is masztizol függetlenül attól hogy együtt vagytok.Ennek természetesnek kellene lennie szerintem.Na de a lényeg,van valami izgató ebben,legalábbis engem baromira felhúz az ilyen.Talán be kellene avatnod a fiúd,de ha nem is vevő az ilyenre,attól neked lehet jó a továbbiakban.Ostobaság ezen megsértődni vagy mittudomén.Mindenki maszturbál,még párkapcsolatban is.Ez olyan mint a bringázás,kényelmes a tandem,de azért néha egyedül is kell tekerni.Megnéznélek masztizás közben-még a gondolat is felizgatott. :D
2019. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, off vagy sem, de én írtam véleményt. Szóval nincsmit. Szerintem mindenkinek joga van véleményt mondani, attól függetlenül h mi is volt a pontos kérdés, írtál mellé egy "kiakaszto" sztorit is.
2019. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez érdekel...

Én nem bánnám,ha masztiznal barátnőmként. A feleségem,csak nagyon ritkán tudom rávenni,h nyúljon magához miközben szexelünk.

De ha nélkülem tenné,sem zavarna!

2019. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!