Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól gondolom hogy csak megaláz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy csak megaláznám magam 12 cm-es pénisszel?

Figyelt kérdés
Melléje még vékony is 3,4 cm átmérőre. Vannak lány barátaim de nem merek komolyabban ismerkedni, mert nem viselném el ha egy lány kinevetne a farkam miatt. Igen érzékeny vagyok. Szűz F/21.

2019. dec. 3. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
ne add fel, sonkával tekerd körbe, ha úgy rakod rá a gumit észre se veszik
2019. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ne aggódj. Akiben nem jártak hatalmas méretek, annak ez is jó. Meg persze a külsőddel tudod kompenzálni a méreteket. Szerintem nincs ezzel baj, nekem sincsenek nagy igényeim:)

L

2019. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Azon múlik inkább, milyen ügyes vagy. És a 12 cm is lehet kemény, de még szép és izgató is. Látatlanban ennyit tudok mondani.
2019. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom átlagos méret, de sok nyalás után is van, hogy fáj vele. Pedig már nagyon régóta használatban van a puncim.


Szóval szerintem találhatnál így barátnőt, esetleg kézzel, szájjal besegítenél, ha kéri. Viszont az érzékenység sosem jó, tudom, mert sajnos én is az vagyok, mondjuk nekem papírom is van róla. (borderline)

2019. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Egy kicsivel az átlag alatt van, na és? Mi a legfontosabb tulajdonságod, vagy csak egy db nettó pénisznek tartod magad??? Ha igen, akkor már most megaláztad magad, pedig még le sem vetted a nadrágodat.

Ismerek valakit akinek hasonló a mérete - sorban dugta a jobbnál-jobb csajokat. Szerinted hogy csinálta? Úgy hogy Férfi volt nem pedig egy önbizalomhiányos kisgyerek (már bocsi').

2019. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kiröhögnének, ez nem mikropénisz. Ha valakinek kevés, akkor ez van, de bőséggel akadnak olyanok is, akiknek megfelel.
2019. dec. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha valakit annyira megkedvelek hogy szexig eljutok vele akkor már a 12 cm nem lenne akadály
2019. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

#5


Nem kicsivel, bőven átlag alatt van.

Azért megnézném ha a tiéd lenne ekkora, milyen kicsattanó önbizalommal rendelkeznél.

Persze ameddig nem vagy a kérdező helyében, könnyű osztani az észt.

2019. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13-14 max, ez sem nagy. De meg mindenki elvezte, ugyh mar kevesbe erdekel.
2019. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Keress 150 centis csajokat. Azoknak is kicsi a hüvelyük. Nekem van 150 centis ismerősöm, elmondása szerint neki a 10 centis farok az ideális.
2019. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!