Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ki elégedett minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki elégedett minden szempontból a farkával?

Figyelt kérdés
...és mondjon pár kedves szót is róla, ha kérhetem...😀

2019. dec. 3. 21:41
1 2 3
 11/21 StevenUp ***** válasza:
43%

Mivel nem kicsi így nincs miért kompenzáljak. Viszonylag vastag is és mivel kicsit felfelé hajlik igy a nők is. Élvezték az aktust vele

Ezenkívül nem tudom m8t mondhatnék

2019. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
En elegedet vsgyok 20 hosszu 6 vastag es csajok szerint meg szep is
2019. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
én elégedett vagyok, az én kis hercegnőmmel:) mindennap fényesítgetem a tiaráját és kényeztetem krémekkel kenegetem puhítgatom , simogatom , őtökéletességét:)
2019. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen elégedett vagyok vele. Szép a formája, nagy, arányosan vastag, szép a bőre, pont kellően eres, formás a zacsi is.
2019. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne a fiú mondjon véleményt! A lányt kérdezzétek, hogy Ő mennyire elégedett a fiú farkával!
2019. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Teljesen elégedett vagyok vele a hossza kb.átlagos,a vastagsága valamivel álag feletti,aranyos a makkom, szerintem a bőre és az erezete is rendben van. Eddig minden lánynak tetszett aki láthatta;)
2019. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Jelen pillanatban 95%-osan vagyok vele elégedett, mert a nadrágban van és nem a partnerem kezében, szájában, egyéb részében :D

A #15-ös fogta meg jól a lényeget.

Egyébként meg akkora amekkora, olyan amilyen, annál ezerszer többre tartom magam, mintsem csak egy nettó pénisznek nézzen bárki is!

2019. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
de itt az a kérdés , TI mennyire vagytok elégedettek? ez nem kivánságműsor. válaszoljatok a kédésre.
2019. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
szerintem a vaskos vastag pénisz jo,mindegy milyen hosszu
2019. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Noren1989 ***** válasza:

Jelen.


Hát..évek teltek el, mióta először megláttam.

Azóta szorosan összevagyunk nőve, elválaszthatatlanul.

Ha ránézek, könny serdül a szemébe.

2020. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!