Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként nagyon elégedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként nagyon elégedett vagyok a külsőmmel, a nők mégse tartanak jóképűnek. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Szeretem magam, de nem vagyok önimádó, látom a hibáimat az arcomon, de mégis: az egésszel nagyon meg vagyok elégedve, és ez a magabiztosság látszik is rajtam, a fiú haverok szerint. De a nők átlagosnak tartanak. Azt hiszem, én vagyok az élő cáfolata annak az elvnek, hogy a csajozáshoz elég a nagy önbizalom. Valójában a csajozáshoz jóképűség kell. De nem a férfi mérce, hanem a női mérce szerint. Ezt sokan elfelejtik hozzátenni. De cáfoljatok meg, ha másként látjátok.

2019. nov. 7. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Van benned vmi,ami taszitja a nőket.
2019. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen. Ha megnézed, értelmes embertől nem hallani ezt a "legyen önbizalmad és menni fog a csajozás" szöveget, csak a nők egy részétől. Ők meg önfényezés miatt mondják csak, hogy ne érezzék magukat annyira felszínesnek.
2019. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy alap önbizalomnak kell lennie határozottság, ugyanakkor szerénység mögé rejtve. A túl nagy önbizalom már nagyképűvé tesz, ami nem jó.
2019. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez az önbizalom dolog a legnagyobb hülyeség. Ha külsőre nem vagy jó, esélytelen vagy. Lehet akármekkora önbizalmad.
2019. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: Vegyünk egy példát a nők torz látásmódjára.


Mi az összbenyomás, ha ugyanazt a gyűrött, szakadt pólót látja nő egy átlagoson, ill. egy jóképűn?


Átlagos: ápolatlan, trehány, nyomi.

Jóképű: lezser, extravagáns, szexi.


****


Férfiak szerint: szakadt a pólód, haver!

2019. nov. 7. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

tudod nem ismerlek, ezért csak általánosságba mondom. A beképzeltség és az elfogadás között hatalmas a különbség, és sokszor a személy összekeveri a kettőt. A beképzelt az, amikor látja a hibákat, de mégis úgy van vele, hogy így is nagy király ő. Az elfogadás pedig az, hogy elfogadja a dolgokat, de az nem jelenti, hogy nem próbál meg változtatni rajta kicsit.

Az elsőt a lányok utálják, a második vonzó tud lenni

2019. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha ne higgy a saját tükrödnek, kérdező. Akár fizikai, akár lelki tulajdonágodra vagy kíváncsi, az aktuális párod ítéletére hallgass. Persze csak akkor, amikor már elszállt a rózsaszín köd.
2019. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!