Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tudja, vagy érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudja, vagy érzi ezt? /F

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom, akit nagyon régóta ismerek, és az egyik legjobb barátjának tart, nagyon sokmindent elmond, stb. Sosem volt köztünk semmi több a barátságnál, pláne nem részéröl, neki barátja is van. Én is barátként tekintek rá, sosem tudnék szerelmes lenni belé, viszont a testem sajnos picit másképp van ezzel, mert nagyon vonz engem szexuálisan nagyon régóta.. rengeteget masztizok is a képeire. Emellett amikor egyedul vagyunk valahol, pl egy szobában, sosem tudok ellenállni neki, és mindig keresem vele a testi kontaktust, mert egyrészt nagyon izgat is engem, másrészt nagyon jól esik egy kis nöi “energia” és jelenleg ö az egyedüli lány ismerösöm aki a legközelebb enged magához. Sokat szoktam átölelni néha, meg magamhoz huzom a kezét, a lábát az ölembe rakatom es a combjat is fogdosom picit, stb. Mindezt engedi, de van hogy mar picit tulzasba esek es latom hogy annak nem orul mar, viszont szolni nem szokott erte, maximum finoman. És szerintem sokszor latszott nekem nadragon keresztul hogy felall ra, es eszre is vette.. ilyesmi téren reszerol egyaltalan nincs viszonzas, de valahogy ugy erzem mintha tudna az egeszet hogy ezt miert csinalom, mert pl beszelgettunk lanyokrol es mondta tobbszor is hogy “neked mar kene egy no,nem?” Meg osztonzott h szerezzek magamnak. Es gondolom abban remenykedik hogyha lesz sajat baratnom, akkor elmulik ez a hiany amit vele probalok potolni. Szerintetek?
2019. dec. 5. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose nézz hülyének egy nőt
2019. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StevenUp ***** válasza:
91%

Szar dolog a friendzone...

Szerintem engedd el és ne legyél ennyire szeretet függő.

Amiatt vonzódsz ennyire hozzá mert azt érzed hogy ha elengeded akkor senkid sem marad.


Pedig ez nem Így van

2019. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, sose nézz hülyének egy nőt, mert tökéletesen tudják azt csinálni, hogyha kell , a lelki szemetesládájuk legyél évekig, de amikor testiségről van szó, akkor úgy bújnak ki a dolgok alól, hogy te érzed magad hülyének. Hagyj fel ezzel!!!
2019. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan tudja hogy mit érzel és mit akarsz tőle. Te meg azt is pontosan tudhatnád - az elutasításaiból - hogy nem akar tőled testileg semmit. Úgyhogy döntsd el bro' futsz még egy ideig egy szekér után ami nem vesz fel, reménykedsz, vágyakozol vagy inkább olyan lányt keresel akivel kölcsönös az érzés.
2019. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem szereted, bele vagy zúgva. Én 2 évet pazaroltam el pont így, ahogy te: erős friendzone, ölelkezés, mindent megbeszéltünk, de ennyi, semmi más. Állandóan erre a lányra koncentráltam akaratomon kivül, emiatt addig nem csajoztam.
2019. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En szoktam csajozni es nem koncentralok folyamatosan ra es igazabol nem is vagyok arra hogy vele egyutt legyek. Kicsit felre ertettétek a helyzetet. Kotodni egyaltalan nem kotodom ugy hozza, csak egy sima haverkent kedvelem. Viszont tenyleg a testi vonzalom alatt azt ertem hogy felizgat, es ennyi. Sokmindenkire felizgulok de ra a legjobban.
2019. dec. 5. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért izgulsz rá jobban mert Őt még nem kaptad meg és mivel Ő is visszautasította a testi közeledésed ezért van egy kis tiltott gyümölcs feeling-je Meg akarod szerezni magadnak mert az a gyümölcs mindig édesebb mint a többi.. Meghát a férfiúji büszkeséges picit még lett sértve.. vissza kell szerezni a becsületedet mert nehogy már egy lány kosarat dobjon Neked..

Nagyon sok ilyen pasit ismerek mint Te .. egyszerűen nem -bírod el viselni ha nem érsz célt ..

2019. dec. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!