Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt aki szeretőt tartott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki szeretőt tartott a pàrja mellett es ez jo hatàssal volt a pàrkapcsolatàra?

Figyelt kérdés
Nekem most ez van. Sokkal turelmesebb vagyok otthon hogy van egy titkos kapcsolatom. Igazabol mindenki nyert ezzel
2019. dec. 5. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki nyer = te két emberrel dugsz, plusz becsapod/elárulod azt akit elvileg "szeretsz"


Szóval ha te vagy a mindenki, akkor tényleg mindenki nyert.

2019. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Csakhogy ez igy nem parkapcsolat, hanem megcsalas, es egy ribi az ilyen.
2019. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Igen

Nyílt kapcsolatban Voltam évekig. Sikálóbb mint egy monogám kapcsolatba belesavanyodni és csak nyűglődni egymás mellett meg a -sé veled se nélküled.

N

2019. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem sikálóbb hanem Sokkal jobb
2019. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig nem a nyílt kapcsolattal van a baj, hanem azzal, hogy szemérmetlenül átb+ a másikat.
2019. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
#3 felhőcske, a nyilt kapcsolat az mitől kapcsolat? Meséld már el, te mindent tudsz.
2019. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#7-es miért Emlegetsz ? Én sose voltam nyílt kapcsolatban . A 3as választ nem én írtam.
2019. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Your ribi level has increased!
2019. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Jaj maradjatok már magatoknak .. hany pasi tart szeretőt hány pasi csalja meg nap mint nap a párját feleseget aki családot adott neki főz most takarít rá .. az nagyon rendben van .

De ha egy nőnek 1el több kukacra van szüksége akkor ribizli... nézzetek mar kicsit magatokban az talán gusztusosabb h minden lyukba bele futjátok mert ti pasik vagytok

2019. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
A r***nc önigazolása című monológot olvasták... Köszönjük figyelmüket!
2019. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!