Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti bevállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti bevállalnátok szexet egyszerre kettő pasival? Ha igen mi vonzót találtok benne?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bevállaltam. Két pasival egy Balatoni hétvégét. Vízben nem sokat voltunk, inkább ágyban.
2019. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a két szimpatikus pasit és azt hogy egyszerre? Mi mást? :) Az, hogy ketten foglalkoznak egyszerre vele, dupla élvezet - ettől még nem mindenkivel és mindig.

Az anonim felméréseken a nők 50-60% a hármast jelöli meg titkos vágynak - ettől még nem fogja mindenki megvalósítani.

2019. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már többször volt benne részem.
2019. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ott több pasi is, igaz lányok is többen voltunk. A vonzó maga a mámor volt, pia és szex órágig, bármit megtehetsz bárkivel, zsibbadt fejjel, orgazmusoktól remegve.. Sokáig jártunk össze, valósággal függő lettem, de már régen volt ez. Ma már beérem egy farokkal is, ha az érti a dolgát! 😉

32N

2019. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1/1 Szívesen lettem volna az egyik pasi
2019. dec. 5. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbálnám, de nem egyszerre, hanem egymás után, tehát az egyik mindig csak nézhetne. Egyrészt élvezném az aktust, másrészt felizgatna a tudat, hogy a másik pasi közben rám izgul és hamarosan ő is sorra kerül.
2019. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!