Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerre ket munkahelyet ti...

Egyszerre ket munkahelyet ti bevallalnatok az alabbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy bejelentett allasom, ejjel dolgozom, fizikai munkat vegzek joreszt. Otthon lakok meg, huszoneves vagyok. A fizetes viszont igy sem eleg, szuloknek tobbet le szeretnek adni otthonra, azonban minden alol mentesiteni akarom őket (semmit se vegyenek nekem, mindent en szeretnek magamnak!), de tovabbra is otthon szeretnek maradni (szeretem oket basszus!:O es mas ember kilatasba sincsen, akivel osszekoltoznek). Igy most van ez a melom, de kezdek beleszokni az ejszakazasba, es kevesnek erzem. Szeretnek vallani olyan munkat, ahol reszmunkaidoben nappal dolgozhatnek. Aki ilyen helyzetben van, talalt maganak megfelelo masodik állást, ami nem feltétlenül wc takaritas es tarsai? (Nem volna gyomrom hozza) Hogyan birjatok? A muszáj nagy ur elven vagy ennyire jol birjatok a hajtast?:/
2017. nov. 27. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az éjszakai munka sokkal jobban megterheli - idővel - a szervezetet, mint a nappali. Értem én amit mondasz, igazán szép Tőled, de hosszú távon megéri, hogy teljesen lemeríted magad és akkor ha lenne is társ kilátásba, akkor már Te nem fogod bírni?

Ha mindenképpen szeretnél vmi plusz melót, akkor vmi 1-2 naposat, mármint 1-2 pár órásat keress, bár el nem tudom képzelni, hgoy milyet találnál az esti mellett.


Pl. ha beszész idegennyelvet, akkor a fordítást el tudom képzelni, tolmácsolást - nagyon időnként -, de más most nem jut az eszembe.

2017. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy irtal! Hat egyébként nem olyan beteg az ejjelezes, mint sokan gondolják. Csak arra akartam celozni, ha fiatalon kezdek ennyit dolgozni, azt kicsit idosebb koromra 35-40 eves koromra megszokom, nem? Eszlelem, hogy egy meloval nem lehet ebben az orszagban megelni. Ha meg el is koltoznek, minimum 3 melohely kellene, hogy ne haljak ehen kb :/
2017. nov. 30. 16:20
 3/3 anonim válasza:
drogterítés
2017. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!