Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen partnerhez mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen partnerhez mit szolnatok lanyok?

Figyelt kérdés
Egyszeruen imadok nyalni, szo szerint. Szerintem ezt elvezem a legjobban a szexben, allandoan csinalnam. Nincs olyan egyuttlet, amikor ne lenne oral plane a reszemrol! Ti mit szolnatok egy ilyen pasihoz akinek ennyire izgato es elvezi a nyalast?
2019. dec. 5. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. Sokszor bánt, hogy én kevesebbszer részesülök orálban, mint amennyiszer én adom. Az is jó, mert soha nem muszájból csinálom, de jól esne nekem is visszafelé.

Mindig csak akkor van orál, ha én konkrétan kérem és szóba hozom. Magától szinte soha nem jut eszébe a páromnak és bánt a dolog.

2019. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak szólok, hogy a pasik 60%-a ilyen :D
2019. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az osszes partnerem kinyalt szinte minden aktusnal , szoval nem vagy egyedul
2019. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádnám.
2019. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ez a minimum! Mármint igenis szeressen adni is, ne csak elvárjon dolgokat.
2019. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Imádok szexelni, és örömet okozni.
2019. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!