Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik fogamzásgátlót szednek! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha ismerkednétek egy pasival és első alkalommal, amikor szexeltek, belétek élvez anélkül, hogy megkérdezne titeket. Esetleg volt már ilyen? Mit szóltatok? Kort is!
2019. dec. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Első alkalommal senkivel nem szexelnek gumi nélkül!
2019. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Mint az elso

Kor

2019. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első alkalommal én is csak gumival szexelek, s ha esetleg több alkalom is lenne, és csinálnánk egy szűrst h mind a ketten egészségesek vagyunk akkor mehetne gumi nélkül.

Én élvezném ha nem szólna, hanem csak belém élvezne.

2019. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen , mármint tudta hogy tabit szedek igy belém élvezhet
2019. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki oknál fogva engedném gumi nélkül első alkalommal (mert mondjuk előtte leszűrette magát) akkor marhára nem zavarna, ha belém élvezne, sőt. Nekem az a legjobb befejezés.

De egyébként friss kapcsolatban gumival szexelek akkor is, ha tablettát szedek.

2019. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!