Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le akar velem feküdni szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akar velem feküdni szerintetek? L

Figyelt kérdés
Legtöbbször ha találkozunk megnézi a testem a pasas. 37 éves, én jóval fiatalabb vagyok nála.
2019. dec. 5. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akar.
2019. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én ha megnézem a nálam jóval fiatalabb csajokat, akkor lenis feküdnék velük.


30/F

2019. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinte biztosra veheted hogy nagyon szeretné!
2019. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 42. évesen volt 16. éves barátnőm. Nincs ebben semmi. 3. évig voltunk együtt, és szinte minden nap szeretkeztünk. Mindig is ilyen fiatal barátnőim voltak. Valamiért ők fognak meg engem mindig.
2019. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk? Nem látunk a fejébe. Lehet igen, lehet nem csak megnéz mert csinosnak tart és kész. Örülj neki ha megnéznek a jóképű férfiak :)
2019. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2019. dec. 5. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A kor csak szám,szerintem. Egyébként,meg biztos tapasztaltabb mint a korosztályod.
2019. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lennél a barátnőm, hosszú távra? 4. voltam. Beszélgessünk.
2019. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt?
2019. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!