Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Karácsonyra megéri venni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra megéri venni egy Fleshlightet?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és szeretném olyan eszközzel kényeztetni a farkam ami a legjobban hasonlít egy valódi húsvér puncihoz. Szóval vannak itt olyanok akik már próbáltak igazi puncit és Fleshlightet is? Van valami hasonlóság?

F/27



2019. dec. 5. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

A Fleslight nem fog nyögni, és sürgetni!

Csak poénkodom, ne haragudj, azt sem tudom mi az. Bocsi :)

2019. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rendelj ilyet, nem is drága.

[link]

2019. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Megéri. Én azt mondom sokkal jobb mint az igazi. Ez egyértelműen testi kielégítésre lett kitalálva. Az igazi puncival csak a baj van.
2019. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem lesz olyan mint az igazi, mert annak az élményével - a valód hús-vér partnerével, egy nővel - semmilyen csoda felshlight nem ér fel.

Vegyél ha ezt szeretnéd, bár... menj el prostihoz, utána meg egy jó szilveszteri buliba, lehet nagyobb élmény mint egy műpunci :)

2019. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri! Jó ajándék lesz magadnak. Pár éve Fleshlightot használok. Ice Lady a legizgatóbb.
2019. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkepp tedd be a fa ala a csaladi ajandekbontaskor.
2019. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
59%
Mi koze van ehez a karacsonynak, hogy meg eri e ??
2019. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vettem. Ma le is nyomattam vele egy 15 perces menetet, nagyon jó csak sajnos nem tudom jobbe, mint az igazi punci :(
2020. jan. 3. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Megéri. Nekem száj alakú van és még cuppog is ha leveszem a hátulján a kis ragasztót. Kb 5-8 percig bírom vele, tehát rendesen végzi a dolgát.nyilván az igazit nem lehet teljesen pótolni ,de hasonló lehet. Teljesen megérte. Annyi hogy ne itthon vedd,mert ugyanazt kapod mint kint, aliexpress,wish,ebay. Nézz körül itt és inkább várj rá. Ha nem megy segítek rendelni.
2020. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!