Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a valóságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a valóságban tényleg annyit szexel egy átlagember vagy egy átlag fiatal, mint amit a média sugall?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin is az jön le nekem, hogy a rendszeres szexuális élet csak rövid periódus az ember életében általában. A közvetlen környezetemben, a munkahelyemen pl. 6 kolléganőből egy tutira még szűz (30 körül), egy férjnél van, de szerintem évente 2-3 alkalomnál többször nem fekszenek le egymással, egynek évek óta nincs kapcsolata és nincs senkije, egy már kifejezetten öreg, őt elhagyta a férje sok éve, egy fiatal és szép is, férjnél van, de nem jó a kapcsolata a férjével, ő évente átlag 1 alkalommal szexel (nem feltétlen a férjjel) vagy annyiszor se. Egyetlen egy van, akinek jó a házassága és biztos, hogy rendszeresen szexel. Tágabb környezetem is tele van olyan fiatalokkal, akik bár nem néznek ki rosszul, de a szexualitásról nem gondolják azt, hogy lazán űzhető érzelmek és kapcsolat nélkül, így aztán évek óta nem élnek szexuális életet. Természetesen nem látok be senki fejébe, ezek egy része csak feltételezés, de azért valamennyire fel lehet mérni szerintem, kinek hogyan áll ezen a téren a szénája. Mindenesetre én kortól függetlenül azt látom, hogy emberből mondjuk az, aki rendszeresen szexhez jut, a többinél ez cseppet sem mindennapi tevékenység.

2019. dec. 6. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit az interneten mondanak és a médiában látsz nem kell mindent elhinni. Mindenki nagyobbat mond mint ami, mert megteheti illetve, hogy a másiknak rossz érzés legyen. Illetve valóságban, személyesen ritkán nyitottak az emberek ilyen témában.
2019. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen forrásokra gondolsz hogy honnan tájékozódsz etéren. Nyilván léteznek aktív szexuális életű párok akik naponta, vagy akár naponta többször is szexelnek.

Az itt jelenlévő emberek engem is beleértve szerintem viszont jóval az átlag alatti mennyiségű szexhez jutnak nem véletlenül :D.

2019. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, a közeledben lévő 6 ismerősöd közül 5-nek boldogtalan az élete, egynek meg kiegyensúlyozott.

Az emberek nem egyformák, van akinek elég egy erős szimpátia és biz' megéli a vágyait, másnak szerelem kell. Kinek-kinek saját kedve, értékrendje szerint, nem elítélni, hanem elfogadni kell embertársainkat.

Ettől függetlenül nagyon sokan élnek boldogtalanul, mentális zavarokkal sajnos :( a jó hír viszont hogy ezek többségére bizony lenne megoldás :)

2019. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha a gyakoriból indulok ki, én is tudom, hogy aki itt lóg a szexrovaton, az általában a problémás szexuális élete miatt foglalkozik a témával, de a való életben is azt látom, hogy kizárt dolog, hogy az ismerőseim nagy részének lenne egyáltalán bármilyen szexuális élete.


Nem nézek TV-t már tizenéve, de azért sejtem, hogy még mindig erős szexuális töltete van sok reklámnak, filmnek. De a közös gondolkozást tükrözi a gyiken is erősen észlelhető felfogás, ami igyekszik a szexualitást egyfajta önmagáért való gyönyörforrásnak feltüntetni és leválasztani a gyereknemző szerepéről.

Nekem van gyerekem és mióta kézzel fogható eredménye van a szexualitásomnak, nem nagyon tudok elvonatkoztatni attól a ténytől, hogy a szex nem minden esetben következmények nélküli játék.

Ha valaki az abortusz ellen mer szólni, azt kíméletlenül lepontozzák. Mintha elhitették volna mindenkivel, hogy van megoldás, ha teherbe esel, akkor is és azt abortusznak hívják, van rá külön szó, nem kell kimondani, hogy a gyereked megölése, mert juj, még álmatlan éjszakáid lesznek miatta...

Ha egy lány mindezt ösztönösen tudja és nem fogalmazza meg magának, de nem megy neki a csak szex, akkor magát kezdi hibáztatni, hogy gátlásos és vele van a baj, mert itt gyiken is a csapból is az folyik, hogy van a barátság extrákkal meg a csak szex és nem kell feltétlen komoly kapcsolat...És ha az ember tényleg vágyik a csak szexre, de becsúszik a baba, akkor az már nagyon nem csak szex. Én pl. nem élvezem gumiban, nálam a csak szex emiatt se jöhet szóba. Így viszont nem tudok lefeküdni senkivel, hiába szeretnék nagyon és hiába tudnék kapásból 3 pasit, aki ágyba vinne most rögtön, egyszerűen nem tehetem meg. És azon gondolkozom, hogy valóban baj van velem agyilag, hogy nem élem meg a vágyaimat, mert ha én élnék a lehetőségeimmel, akkor legalább 3-4 szexpartnerem lehetne. És van is ilyen túlzó vágyam, ami biztosan enyhülne, ha lenne legalább egy rendszeres partnerem. De mi van, ha igazam van és egyáltalán nem kell a rendszeres szexuális élet, ha nincs komoly kapcsolat?

2019. dec. 6. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!