Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, melyik női test vonzóbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik női test vonzóbb?

Figyelt kérdés
Vékony, kis feszes mell, kis fenék, rés a combok közt, vagy teltebb(nem kövér) nagy mell, nagy comb, lapos hasú nő?
2019. dec. 7. 08:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
61%

nem zavar a nagy mell és a műtött csajok jobban taszítanak, mintha mondjuk lógna vagy "csúnyább" lenne a mell


nem gond a nagy mell, de a nagyobb popsi izgat

2019. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Sajnos implantátumokra nincs pénzem. Nagy a mellem, amit utálok, meg a csipőm, combom szélesebb, a hasam lapos szerencsére, de utálom a testem, talan, akkor ha kb 10 kilot fogynék jobban néznék ki, 170/64 vagyok. Egyébként az első alak a vágyam, de olyan sose lesz, a masodik meg én vagyok
2019. dec. 7. 08:47
 13/33 anonim ***** válasza:
63%
Az első.
2019. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Figyelj nem kell elkeseredni emiatt. Biztos van akinek ez az ideál "ahány ház annyi szokás".


Amúgy kíváncsiságból neten hasonlót tudsz keresni hogy mikre gondoltál?

2019. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
25%

Csakis az első.


Nem szeretem sem a nagy melleket, sem a nagy combokat, sem a nagy feneket.

2019. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg magad.
2019. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Jo a második is nagyon imádom a nagy melleket de még mindig azt mondom hogy inkább az számit nálam mennyire vehemens es fantazia dus valaki !!
2019. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
2. egyértelmű. Nekem kb ez az alak az etalon :D
2019. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
47%
Nő vagyok, de azt nem értem hogyha az a vágyad hogy vékony legyél akkor miért nem teszel érte? Csak egy kis életmód váltás kéne és egy kis mozgás. Nekem is és még sok más embernek is sikerült, akkor neked is fog.
2019. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Tudom, voltam már 45 kilós, akkor is dagadtnak láttam magam, szóval képes vagyok rá, csak nehéz. De most is sikerülni fog, csak kivancsi voltam. De ugy látszik a vékony tetszik a többségnek
2019. dec. 7. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!