Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ilyen fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ilyen fiatalon szenvedély nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátnőmmel, 19 évesek vagyunk. Sose volt az a szexmanjas de már hónapok óta alig van szex, hetente egyszer

Az is úgy történik ha én kezdeményezek. Ő meg mint egy fadarab. Persze ez is zavar engem. És semmi szenvedélyt nem érzek az egészben.

Pedig bennem még mindig izzik a láng mint a legelején. Teljesen oda vagyok érte.

Próbáltam vele többször már megbeszelni de mindig azt mondja hogy semmi baj nincs velem meg szeret meg tetszem neki csak ő nem ilyen és nem igényeli

Azt is kérdeztem tőle hogy egyáltalán szokta e élvezni vagy hogy jó e neki és mindig az a válasz hogy igen

Ez a heti egy alkalom elkeserit, folyamatos kétségek közé kerget, meggyőződésem hogy velem van a probléma.

Mit tudnék kezdeni a helyzettel?



2019. dec. 7. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már beszéltél vele erről, és azóta sem változott akkor nagyon semmit sem tudsz kezdeni ezzel a helyzettel.

Vagy elfogadod, vagy szakítasz vele.

L

2019. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ilyenek a nők, mégis mit vártál?
2019. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, mással jobb lesz majd!
2019. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szed esetleg fogamzásgátlót?


Az is rombolhatja a libidót. Nálam úgy volt.

Szerencsére amióta abbahagytam, ismét nagyon kívánom a páromat.

2019. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tartósan fennáll, akkor nem feltétlenül benned van a hiba - sőt nagyon jól tetted, hogy beszéltek róla, próbálod kielégíteni, megkérdezed mit, hogyan csinálj másképpen.

A probléma "csak" annyi, hogy kihűlt a kapcsolat (a részéről), 19 évesek vagytok, előttetek a világ, avagy így akarod leélni a hátralévő életed?

2019. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mennyire hűlt ki részéről a kapcsolat

Erről is kérdeztem

De sose volt egy szenvedélyes típus.

2019. dec. 8. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!