Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Női vélemény? " Még csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Női vélemény? " Még csak ismerkedünk, erre ezt mondja. Nem túlzás ez? Hogy nyűgöztem le ennyire?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essen én vagyok a férfi.. mégis.. nem is értem az egészet. Hogyan?


Alig három hete ismerjük egymást, elmondása alapján óriási hatással vagyok rá, azt mondja elgyengül mellettem s mégis biztonságban érzi magát. Érzi, hogy nyitott vagyok felé, meghallgatom, figyelek arra amit mond, elfogadó vagyok ezért felszabadultnak érzi magát amikor velem van, szeretné ha elmondanám neki a szabályokat az életben és a szexben is, mindenben meg akar nekem felelni, azt akarja érezni, hogy tulajdonolom őt.

Azt is mondta, tudja ezt nagyon gáz lehet hallani, és biztos korai is, cikinek érzi, hogy ilyeneket mond, viszont olyan érzelmeket kavarok fel benne, amilyeneket más eddig soha, egyszerűen belülről késztetést érez rá, hogy nekem adja magát, hogy az enyém legyen, hogy használjam.


Eddig egyszer találkoztunk kettesben, még nem is csókoltam meg.. Gondoltam nem rohanom le, pedig éreztem, hogy epekedik a csókomért.

Azt mondta, amikor bemutattak minket egymásnak, úgy néztem rá mint senki, beleremegett.


Nem igazán értem, mert nem vagyok kifejezetten karizmatikus személyiség és szerintem nem extra a szexuális kisugárzásom sem, tehát nem az van, hogy 10/8 nő nyálát csorgatja utánam, hanem többnyire észre sem vesznek:D Szóval nekem ez új..

Nem igazán értem, hogy mi a franccal hatottam erre a nőre? Ráadásul ennyire..

Azt már megtanultam, hogy amikor egy nő valamit a fejébe vesz, akkor ahhoz makacsul ragaszkodik, de még sosem tapasztaltam milyen az, amikor a valami nem is valami, hanem valaki és az a valaki én vagyok..


Nem dicsekedni jöttem és nem az egomat szeretném fényezni, egyszerűen csak magyarázatot keresek mégis mit láthat bennem amikor nincs se pénzem, se státuszom. Fura.


Főként nők válasz érdekelne, mert olyan különbözőek vagyunk és annyira másként látunk dolgokat.. kérlek adjatok nekem valami támpontot! :)



2019. okt. 22. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Azt hiszem, megfogtad az isten lábát. Ne szarozz, ne húzd az időt, jöjj össze vele!


Mákos...

2019. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a leírt nő meglehetősen szubmisszívnek tűnik. Azt, hogy mit lát benned csak ő tudja. Az pedig, hogy azt akarja mond el a szabályokat, bírtokold őt, mutatja, neki irányításra van szüksége.
2019. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez az ágyban jó de hosszabb távon nem bejön szerintem, hogy csak a megfelelési kényszer van
2019. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján a partnered szubmisszív, emocionális (érzelmi alapon döntő) típus.

A "miértre" a válasz a partnered fejében van, valószínűleg emlékezteted külsőre v. a gesztusaiddal valakire (nem fogod tudni "kiszedni" a fejéből, annál mélyebben van és nagyon összetett). Egyszerűen csak élvezd a pillanatot amíg tova nem száll! (amilyen hirtelen jön a fellángolás - ugyanilyen az érem másik oldala is, szemvillanás alatt el is tud tűnni)

Ne habozz, olyan élményekben lehet mellette részed amire életed végéig kellemes lesz visszagondolni, sok sikert! :)

2019. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 torkosborz ***** válasza:
Ha egy személy valamit a fejébe vesz,( és itt nem véletlenül írtam, hogy személy, mert nem NEM függő)tehát a fejében már eldőlt az adott dolog vagy szituáció, azt többnyire kirobbantani sem lehet.-Annak ellenére sem, ha beigazolódik, hogy téved. Sok ilyen van itt is... Nemrég vitatkoztam itt egy hölgyel, akinek már eldőlt a fejében, hogy minden férfi buggyant, csak az ösztöneink vezérelnek minket stb. Mind ugyanolyanok vagytok!!!Ilyenkor hozhatunk fel akármilyen érveket, cáfolhatun stb. Felesleges vitázni.Ha a leány fejében eldőlt, hogy te kellesz neki, (nyilván felruházott téged olyan tulajdonságokkal, amit beléd hisz)akkor fogd meg és ne ereszd, hanem szeretsd. Ha viszont te úgy érzed, hogy nem tudod szerelemből szeretni, akkor légy vele őszinte és ne játsz az érzéseivel, ne húzd a kis agyát...
2019. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

#4el értek egyet.


Noshát...semmi extrát nem láthat benned, külső szemlélőként. Az ő agyában van egy tévképzet, aminek a közepén mOst te állsz. Ennek kiváltó okait nem tudjuk, de készülj úgy, hogy nem fog sokáig tartani.

2019. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én, mint nő (ha már minket kérdeztél elsősorban) nem tartom valószínűnek, hogy ez a pszichés működés egészséges lenne; akié az, abból semmilyen karizmával/kisugárzással/személyiséggel nem tudnád előhozni az ilyen fokú alárendelődést, szóval hiába kérdezed tőle, hogy mivel tudja ezt elérni egy férfi.
2019. okt. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már hasonlóhoz szerencsém, eléggé pszichopata irányt vett a dolog. Beteges féltékenység, fenyegetések, stb. Nem mondom h nálad is ugyanez, de azért legyél óvatos :)
2019. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!