Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon felelőtlen volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon felelőtlen volt?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy férfival online kicsit több, mint egy éve, de soha nem mutatott magáról képet. De ennek ellenére akartam vele találkozni, viszont én a szubja vagyok és azt mondta, hogy mivel úgyis mindent megengedek neki ezért csak azután fogja megmutatni az arcát, miután lefeküdtem vele. Ebbe végül beleegyeztem, mert addigra már szinte teljesen megbíztam benne mert volt, hogy napi 10+ órát beszéltünk egyáltalán nem szexuális jellegű dolgokról, stb - szóval végül elutaztam hozzá (USA), és megadtam a címemet/kapukódot és nyitva hagytam az ajtót, és aztán úgy vártam, ahogy megbeszéltük. Ez volt az egyik legjobb dolog amit csináltam, és ha publikusan találkozunk, vagy ha előtte megmutatta volna az arcát, akkor nem lett volna ennyire jó, de volt kb. 3 perc amikor tényleg féltem attól, hogy esetleg mégis átvág. Amúgy nem csak a szexről szólt az egész mert utána egy hétig elvoltunk és olyan volt az egész mint még online, csak jobb.

De még mindig nem tudom, hogy csak szerencsém volt-e, mert azzal tisztában vagyok, hogy nagyon sok rizikó volt ebben az egészben. Amúgy lehet, hogy ez full kamunak hangzik, de nem az lol csak nekem megérte bevállalni mindennel együtt



2019. dec. 8. 00:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb szexregényt olvasni...
2019. dec. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

csak nem tőlem ered a sztori? :D

mert nagyon úgy tűnik, csak kicsit kiszínezve :)

de azért szép körítés

2019. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
lol, gondoltam, hogy senki nem fogja elhinni, pedig ez tényleg megtörtént. meg tudnám mutatni a beszélgetést, de gondolom annyit nem ér meg
2019. dec. 8. 01:05
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu:D ha mégsem mutasd meg a beszélgetést, így senki sem fogja elhinni.
2019. dec. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
kitakartam pár dolgot de itt van egy részlet [link]
2019. dec. 8. 01:36
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Kár, hogy vízum kell, és arra nem kapod meg, hogy pasihoz mész. :D


Ha tudom, hogy ilyen lesz a sztori, hozok be kólát meg popcornt, hogy nekem is megérje "bevállalni mindennel együtt" a kérdésed kifejtésének elolvasását...

2019. dec. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Mit remélsz ettől a kamutól?
2019. dec. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ESTA-val ki lehet menni 90 napra és én csak egy hétre mentem, bár így is szivattak a reptéren, kb. 2 órán keresztül "vallattak" hogy meddig maradok, mennyi pénz van nálam stb. Amúgy nem várok semmit, csak érdekel, hogy mások mit gondolnak.
2019. dec. 8. 01:56
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mit gondolnak mások:

1) Kamu.

2) Képes voltál kimenni az USA-ba egyetlen dugásért? :D Nem a pasi szokott a nőhöz menni?

3) Ha ennyire amerikázni akarsz akkor maradj is ott, ha nem éred be a magyar férfiakkal.

2019. dec. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
lol mint írtam nem csak a szex miatt mentem ki, és csináltunk mást is, meg már régóta ismerjük egymást, csak nem tudtam, hogy néz ki. amúgy meg örülnék, ha magyar lenne mert akkor nem kéne hónapokat várnom arra, hogy találkozzunk
2019. dec. 8. 02:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!