Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexualis ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexualis ferfiak nektek mitol lesz merevedesetek, ha lannyal vagytok, mi kell ahhoz, hogy izgalomba gyertek es merevedesetek legyen? 19/f (meleg)

Figyelt kérdés
Nagyon kivancsi vagyok hogy mi az ami vonz szamotokra egy noben,nagyon sokat gondolkodtam, hogy szivesen kiprobalnam lannyal is kivancsisagbol,es erdekelne,hogy nalatok mi a gyengetek.

2019. dec. 8. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Aktív meleg vagy??

Mert akkor talán van esélyed, de nem értem miért próbálnád ki.

2019. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem olykor elég a csókolózás is.
2019. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 igen aktiv vagyok.. erzelmileg szeretem a lanyokat is,de szexualisan nem annyira izgatoak,de mindig is erdekelt milyen lehet veluk is egyutt lenni..annyira oda vannak a ferfiak a p*nciert,hogy kivancsi vagyok mi is olyan jo benne.
2019. dec. 8. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:
attól lesz, hogy tetszik a nő és megakarom dugni. nem kell csók, sem semmi. már maga ez a gondolat elég.
2019. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 es mire gondolsz?miket kepzelsz el vele?
2019. dec. 8. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj én fordítva vagyok ezzel, szóval megértelek.

Tehát oda vagyok a jó popsikért, és ha helyes arca lenne egy srácnak mellé, kipróbálnám.

Ettől nem hiszem, hogy meleg lennék.

A punci csodás dolog, eltekintve attól, hogy ha pl. magát a kinézetét vagy az illatát nem bírod még élveznéd.

Egy szép női arc pedig be kell h. inditson.

Valamint ugyanúgy van popsi lyuka is, hw úgy alakul, tehát szerintem ilyen téren (szex, főleg ha aktív vagy) csak pluszt adhat számodra.

2019. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat😃

Engem egy ferfin a ferfiassaga vonz ami egy lanyon nincsen,nekem a fenek annyira nem mervado.Remelem majd egyszer sikerem lesz es lehet be is jon.😁

2019. dec. 8. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. mikre gondolok? milyen pózba dugom majd, hogy fogom szopatni, kinyalni, hova verem a végén spermát, ilyesmi. nem kell nagy dolgokra gondolni.
2019. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ertem.koszonom.ment a zoldkez
2019. dec. 8. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
En is hasonloan vagyok mint a kerdezo. Bar en binek vallom magam, mert be tud inditani egy szep noi test, mondjuk ha odakerul a sor, sosem all a cerka, max enyhe merevedes
2019. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!