Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pöttyös guru undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pöttyös guru undorító csókolózós heteroszexuális reklámja miért nem okozott felháborodást? A meleg reklámból meg egyből botrány lett

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy láttátok-e már azt a gusztustalan undorító Pöttyös Guru reklámot ahol egy nő meg egy férfi csókolózik de rendesen mutassa.


Ez miért nem okozott felháborodást?

A gyerekekre ez már nem ártalmas?


A coco cola meleg reklám meg olyan nagy botrány lett hogy még a amerika újságok is leadták.



2019. okt. 14. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindkettő zavar
2019. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Miért is kellene valakit zavarnia egy normális pár csókja?... Nem, ez nem ártalmas a gyerekekre, ellenben azzal ha arra neveljük őket, hogy a melegek ugyan olyan emberek mint mi... Pedig nem. Hibas, beteg, deviánsok.
2019. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Engem is zavar ha férfi és nő kezdi el egymást csókolgatni, irigység lesz úrrá rajtam.


Ha két pasi, az meg számomra visszataszító.


Viszont ha 2 csaj csókolózik... még még még!

azzal bármit el lehet adni, tényleg engem ilyennel megvesznek :)

2019. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Te is tudod a választ, mert a társadalom intoleráns a melegekkel szemben. Te az elfogadást várod - más meg azt, hogy ne kelljen néznie.
2019. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert egy gyerek látja a szüleit pusziszkodni csókolózni de nem mindennap lát két pasit smárolni vagy 2 nőt azért
2019. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező.

Áruld már el, hogy miért okoz számodra lelki békét, hogy ezen az oldalon provokálsz és próbálsz összeugrasztani vadidegeneket???


Nagyon szép lány nevű felhasználó válasza:

A homoszexualitás az egy betegség.

# 9/9 Időpont ma 16:45

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Csináld inkább meg a házid aztán feküdj le aludni. holnap suli...

2019. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

mert csak a melegek b*sszák a társadalom szemét (legalábbis a nagy részének). egy hetero pár bármit csinálhat, az senkit nem zavar. ott van például a Puncs.hu-s reklám, az ellen senkinek egy szál kifogása, mert nem b*zi

de egyébként normális ember számára a reklámnak pont mindegynek kéne lennie. ha szereted a kólát, úgyis megveszed... nem?

2019. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
#7 Hát nem. Én szeretem a kólát, de a Cocát azóta bojkottálom, amióta beszálltak a b_zipropagandába.
2019. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
#8 nem minden emberre értettem, mint mondtam. olvasd vissza
2019. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Hahó, feltűnt valakinek az irónia a kérdésben? A reklámok jó része szexszel akar eladni mindent. A kólás reklámban semmi sem történt. A heteróknál meg az oké ha éppen nem ba.szank...
2019. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!