Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, mennyire gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, mennyire gyakori, hogy kapcsolatban a nyalást vagy az anált engeditek vagy igénylitek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szűz lányok általában nem szokták engedni, igényelni az anált. Nyalást majd akkor ha az adott illetővel meglesz a bizalom, de vele eljutnak addig is hogy utána már nem lesznek szüzek. Nem ezért szüzek, mert őrizgetni akarják, hanem többnyire azért mert még nem találkoztak a megfelelő emberrel akivel megvan a bizalom és az érzések.
2019. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha engedi hogy nyalják hidd el engedi hogy betegyék
2019. dec. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk itt sok állítólagos szűz lány írta korábban,hogy nyalókázik meg análozik inkább csak,hogy a szüzessége megmaradjon.

Most vagy ilyen ferde világot élünk, vagy kamu trollok órkálnak válaszokat.

De ez a kérdés is számomra fura.. nem is értem a kérdezőt!

2019. dec. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Se kapcsolatom nem volt, nem is nyaltak ki, az análról meg ne is beszéljünk:D Én tuti nem bírnám ki, hogy ne tegyék be a puncimba. :D /Szűz lány
2019. dec. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gyakori.
2019. dec. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Analis szexet 5 evven a szuzessegem elvesztese utan jutott eszembe.

Nyalas az elso szex elott volt elojatekkent.

2019. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

35/f

Tapasztalatom szerint, eddigi partnereim 90%-a mikor észrevette elősször, hogy közeledek a nuni felé, megfogták a fejem, hogy nem kell... nos ez azért van, mert az itteni közhiedelmekkel ellentétben nagyon kevés pasi hajlandó nyalni, azok közt pedig nagyon nagyon kevés tudja, hogy mit csinál... a legtöbb nő, aki túl van 3-7partneren, fingja nincs, hogy a nyalás lehet jó is...

Mikor egy 30 éves nőt életében elősször nyalsz és ujjazol spriccelésig... na utána tudnak odaadóak lenni...

Ha jól nyalsz és meg is mutatod ezt egy nőnek, az utána igényelni is szokta...

Análra pedig nyalás közbeni segg ujjazással szoktam rávezetni őket... főleg azt aki még ezt sem próbálta, ilyenkor fel lehet őket izgatni vele rettenetesen és utána hagyják, és ha jól csinálod, akkor igényelni is fogják...

De csak úgy még nem talákoztam olyan nővel, aki odaállt volna elém, és közölte volna, hogy nyaljam ki aztán dugjam seggbe...

2019. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Mikor még szűz voltam rendszeresen volt nyalás szex nélkül. Az anált pedig szüzességem után kb. 2év múlva próbáltam ki.
2019. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Szűz lányok irtóznak az análtól, a nyalástól pedig félnek mert attól tartanak hogy a szex elkerülhetetlen lesz.

Viszont érettebb korukban semminek nincs akadálya csak izgi legyen és mocskos.

2019. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!