Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok / nők több éves kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők több éves kapcsolatban ti is már csak ennyire keveset igénylitek a szexualitást?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 6 éve vagyunk együtt. Ritkán fekszünk már le, általában hetente 1 vagy kéthetente. Neki így elég, nem kíván többet. Másnál is igy van?
2018. dec. 4. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd az almát kedveli a legjobban a gyümölcsök közül, akkor nyilván mind a 4 milliárd nőnek az a legkedvesebb étke.
2018. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki se elég. Főleg, ha korábban volt több. Lehet, hogy valami nem jó neki.

Beszélgessetek!

2018. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én párommal 10 éve vagyok együtt, első kapcsolat 16 éves voltam amikor összejöttünk. 3 éve költöztünk össze, és heti 2 alkalom álltalában, de néha több. Kevesebb semmiképp :)
2018. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele erről, de azt mondja nem kívánja többször, hárít a beszélgetés elől. Romantikus alkat vagyok, sokszor próbálom kényeztetni, simogatom, odabújok hozzá, meglepetést szervezek de semmi hatása.
2018. dec. 4. 11:11
 5/15 anonim ***** válasza:

3,5 éves kapcsolatom ment tönkre szülés után fél évvel véglegesen 1,5 év után durvult el a helyzet

Én hiába kívántam Ő inkább telefonozott meg agresszív vadállat lett így kicsivel több mint 4 hónapja ki raktam Exemet


24N

2018. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs gyerek. De valami változott benne, mert régen jobban kívánta.
2018. dec. 4. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyeske vagyok, elárulok egy titkot.

Téged nem kíván. Nem tudom miért, nem is fontos szerintem mert tenni úgysem tudsz ellene semmit, és ez már nem fog változni és nem lehet az ilyesmiért haragudni a másikra, nem tehet róla.

Mi totálisan érintkezésmentesen élünk, a férjem összerázkódik ha hozzáérek, mégsem akar elválni, a jó ég tudja miért. Milliószor kérdeztem, szépen haragosan mindenhogyan.Elmondani úgsem fogja, hogy a szomszéd Mancikába szerelmes-e vagy a férfiakat szereti, az ő titka marad.

Te még fiatal vagy ehhez, döntsd el mit szeretnél, a barátnőd nem lesz partner ebben.

2018. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi 1év után is hetente vagyunk egyszer.Szerintem5 év múlva semmi nem lesz.A baràtnőd em biztos,hogy megváltozott,lehet csak egy ilyen időszak.
2018. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

És ami a legviccesebb az egészben, tévézni összebújva szeretne, de úgy hogy a kezem nekalandozzon rajta sehová és csak azt nézzük amit ő akar, az én kedvenc műsoraim untatják, ezen most fel is nevettem. Ez van.

2018. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De ha már igazság órája, nyilván én meg egy csomó olyan dolgot nem tudok megadni neki, amit ő nem hány a szememre, sőt mi több el sem mondja.

Szóval kedves kérdező amikor te romantikusnak és figyelmesnek titulálod magadat, hát, hiába, ha a barátnődnek az a fajta figyelem nem felel meg, másra vágyik.

2018. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!