Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es házas férfiak! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es házas férfiak! Ha nagyon ritkán szexeltek a feleségetekkel annak a fáradtságon kívül mi az oka?

Figyelt kérdés
Valamint nem csak a tapasztalat érdekel, hanem úgy általánosságban, szerintetek mik azok a körülmények amikor nem kezdeményeztek(kezdeményeznétek) együttlétet?

2019. dec. 9. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Naponta vágyom a szexre, a stressz tud sokat ártani, meg ha hülyeségekből feszültség keletkezik a kapcsolatban
2019. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is kívánom a szexet és még a feleségem is. Viszont sajnos az állandó veszekedés meg az elégedetlenség miatt kb. semmi nincs már. Szenvedek miatta és évek óta próbálom javítani amit lehet. Eddig totál kudarc.

Ahogy az egyik előttem író sorstárs írja az egész önbecsülésem a porban...

2019. dec. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ÉrettFfi ***** válasza:
100%
Elutasíttott rendre. A válás uán pótlotam amit lehetett. Férjes asszonyokkal is.
2020. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sorozatos elutasítások miatt már nem is kezdeményeztem inkább. Ha estleg szexeltünk is,abban sem volt nagy élvezet egyikünk részéről sem. Ezek után egy darabig magam elégítettem ki,majd kerestem partnert. Utólag jól tettem,mert kiderült,neki már több mint 1 éve volt szeretője. Azóta,így éélünk,ilyenn nyitott hházassságfélében,ésiigen ritáán fooglalkozunk egyymással. Akezdeményezés most egyyenlő a részünkrőől nagyjábóól,de csak n néha-néha,ha az aktuális partner nem elérhető valamelyikünknek
2020. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!