Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudatos álmodás során szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatos álmodás során szexeltetek már?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Tudatos álom nincs.
2019. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer sikerült visszatérnem az álomba amiből felébredtem, de megint felébredtem mielőtt beraktam volna a csajnak. :D

Mondjuk ez inkább véletlen volt mint tudatos szerintem. :D

2019. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ne legyetek már ilyen hülyék... sosem hallottatok a tudatos álmodásról ? ez egy létező dolog és azt jelenti hogy te irányítod azt hogy mi történik az álmodban.
2019. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
És azt hogy kell? Mert lefeküdnék vkivel.
2019. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyon nagyon kis százaléka képes arra hogy irányítsa az álmait.

Én tudom teljes egészében. De szexelni nem szoktam, mert egyszerűen repülni, falakon átmenni,istenekkel és démonokkal harcolni, elképesztő dolgokat látni és átélni, amiket más elképzelni se tud. Ezeket mind megtehetem, amiket a valóságban nyilván nem. Szexelni a valóságban is tudok, az nem izgalmas. (az más kérdés hogy szoktam-e, de fizikailag lehetséges, nem mint a fentiek)

2019. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 marpedig van ilyen, eleg komoly mennyisegu informacio van rola neten is, ne itt egesd magad a tudatlansagoddal, inkabb olyanok valaszat varja a kerdezo, akik ismerik a témát
2019. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6#

7#


Létezik a tudatos álmodás, gyöktörzs. Sikerülhet véletlenszerűen, de sokan meg tudják tanulni rendszeresen előhozni

2019. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egy tudományosan bizonyított, létező dolog,szóval aki kételkedik keressen rá.

Szexelni még amúgy nem próbáltam meg,soha nem jutott még eszembe

2019. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ide is megérkeztek azok, akik olyan hülyék hogy bizonygatni kell hogy a föld nem lapos?

Csak mert nem hiszitek el és át sem éltétek, attól még létezik. Olyan nektek mint a női orgazmus.

2019. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hallottad már azt a szót hogy lidércnyomás?

Ha még nem megsúgom hogy ez is innen "ered"

2019. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!