Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudatos álmodás során szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatos álmodás során szexeltetek már?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

12#


Csak nem társadalom"tudomány"?


Megjött a napi bölcsészünk is?

2019. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk,ha a kacsa nem tud úszni,nem a víz hülye.
2019. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hehe


Szex alvajáróval (elég éber, tudta mi történik, meg előtte megbeszéltük) számít? :)

2019. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen. Valamiért azt sikerül előhívni.

Gyakran maszturbálok , mert hiába álmodok tudatosan nem én irányítok, és nem tudok odaparancsolni egy nőt, vagy elrepülni hozzá.

Van amikor meg igen . Általában abban a beszűkült mentális állapotban (tényleg lassabban forog az agy) vagy a repülés vagy a szex szokott előkerülni :D néha még falak átütése is.

2019. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Többször volt, hogy álmomban rájöttem, hogy álmodok. Olyankor kiéltem szexuális vágyaimat. Kerestem egy pasit és elkezdtem szopni. Pont olyan nagy és szőrös farka volt, amilyet imádok. Élvezésig szoptam. Teljesen valós volt az élmény. De mindig, amikor elélvez és a számat telelövi, elkezdek öklendezni tőle, mrt nagyon rossz az íze.
2019. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akárhányszor megpróbálom, "szétesik" az álom.
2019. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyszer lesmároltam egy lányt az utcán (én is lány vagyok) mert eszembe jutott hogy ez egy álom és megtehetem :)


Hamar felébredtem.

2019. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Meg se fordult még a fejemben, hogy tudatos álomban szexeljek. Amikor ott vagyok egy olyan világban, ahol bármilyen menő dolgot megtehetek, bármit létrehozhatok, bárkivel beszélhetek, bárhová elmehetek, akkor rohadtul nem a szexelés lesz az első dolog, ami eszembe jut.
2020. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!