Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez jogosan esett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Miután a barátommal összejöttem, bemutatott a családjának. Nem vagyok az a szószátyár ember, a magam módján próbáltam minden családtaggal beszédbe elegyedni. Viszont mikor pár héttel később a barátomnál aludtam, akkor az apja azt hitte, hogy az exét hozta fel. Ekkor a barátom odavitt az apja elé és mondta h engem hozott nem az exét. Jogos hogy rosszul esett, hogy a bemutatás után az apja azt hitte hogy a barátom az exével van?Nem tudom m3gmagyarázni milyen érzés de ott helyben elég megalázónak éreztem vagy hogy fogalmazzak....
2019. dec. 10. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolut ertheto. Kerdes miert hitte azt? Azert mert talan meg talalkozgat a srac az exevel es hirtelen nem tudta hogy most ki is van nala vagy azert mert az apja nem tul erdeklodo es szar a memoriaja/nem figyelt annyira es emiatt azt se tudja mi van a fiaval, kivel jar eppen stb. Mindenesetre erdekes a dolog. Ha mar valakit bemutatnak illik figyelni es ha nem is jegyzi meg amiket beszeltek de a fejedre emlekezzen mar..

Pontosan hogy nezett ez ki hogy ‘azt hitte az exet hozta fel’? Mibol jottel ra? (Pl latott de osszetevesztett vele vagy beszolt nektek a szobaba es az exe nevet mondta stb azert nem mindegy)

2019. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát, én a helyedben elkezdenék nyomozni...

Nyilván ez rosszul esik meg minden, de ki kell deríteni hogy itt ki a hunyó. Vajon a párod tényleg felhozza még az exét?

Vagy az após nem kedvel és megpróbál elijeszteni?

Vagy nincs is rossz szándék, csak valami félreértés /demencia /elszólás /akármi?

2019. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mikor a fürdőszobában volt, akkor a barátom kiment hozzá és magát a szitut nem hallottam, csak hogy a barátom jött vissza és mondta hogy menjek már mert az apja azt hiszi hogy az exe van itt
2019. dec. 10. 00:23
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell túllihegni.

Apja még nem jegyezte meg a te nevedet és arcodat. Ha az ex mondjuk két évig heti szinten vendég volt náluk, kell egy idő, mire átáll. Azon se akadj fenn, ha tévedésből néha az ex nevén fog megszólítani.

2019. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy kellemetlen lehetett a szituáció. lehet kissé bogaras a bácsi,vagy csak nem tettél mély benyomást az öregre. arra nem mernék fogadni hogy nem-e direkt csinálta,hogy ezzel megbántson téged,elképzelhető nem voltál szimpi,vagy az elődödet jobban kedvelte. ki tudja?! lépj túl rajta,és legközelebb legyél egy kicsit aktívabb a családi összejöveteleken,mosolyogj meg ilyenek
2019. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!