Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban többes szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban többes szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves házaspár vagyunk, két gyerekkel, szeretjük egymást, és minden szuper.

Azonban megfordult a fejemben, hogy fel kéne dobni a szexuális együttlétet, és bevenni harmadiknak még egy pasit, feleségem örömére, vagy esetleg egy párt. Nem tud róla egyenlőre semmit.

Akiknek már volt benne része, azoknál hogy, s mint alakult a felvezetés, ismerkedés, és maga az aktus, valamitn az utána lévő időszak (féltékenykedés, izgalom, avgy valami más következmény)?

Feleségek, mit szólnátok hozzá?

Hogyan lehetne ezt felvezetni?


27/f



2019. dec. 10. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

voltam ilyenben.

A férj felhozta a témát, a feleség rábólintott.

Nem volt hosszú ismerkedés, mert náluk találkoztunk, s egy kis csevegés után elkezdtem a nőt kényeztetni, s hamar benne voltunk a játékban.

2019. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Milyen idősek voltatok/vagytok?

Mi fért bele? Légkör?

2019. dec. 10. 08:59
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk felvetettem és a feleségem azt mondta h nem kell harmadik ember. Azota sem tudom rábeszélni
2019. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Akkor csináljatok csak ilyet, ha kettőtök között tökéletes a szex - különben elindul a féltékenykedés, amit nehéz lesz kezelni. Ha minden jó, akkor is lesz féltékenység valószínűleg, de ha alapja is van akkor nehezebb.
2019. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Ahol elfér egy harmadik az a kapcsolat egy kalap szar.
2019. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nőként mondom, hogy én totálisan elutasítanám. Ha egy 3.- at bevesztek az felér egy megcsalással...Amugy is...Nem tartasz attól, hogy a pasi elszereti előled a feleséged?... Szerintem szar ötlet, így olyan mintha te nem lennél elég ahoz, hogy kielégítsd, ő pedig szintén érezheti úgy hogy ő nem elég neked....De te tudod...Ember függő, dobd fel az ötletet.
2019. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Dob fel neki a témát. Remelem elvslik.
2019. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban többes szex szabályai: mindkét félnek egyformán akarnia kell! Játékszabályok közös megbeszélése (mit lehet, mit nem, ki mit vár tőle), 3. játékos közös kiválasztása, közös kommunikáció, nincs külön találka a másik nélkül.

Sokan megélik és nem viseli meg a kapcsolatuk, sőt erősödik a "cinkosságtól", míg rengetegen vannak ahol az egyik fél elutasítja - olyankor nem kell erőltetni.

2019. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk a férjem hozta fel a témát. Persze először nem direkt módon, hanem először csak ilyen témájú filmeket néztünk, aztán jött, hogy fantáziálni, beszélgetni kezdtünk róla. Ez nagyon izgalmas volt. Akkor már látta rajtam, hogy engem is elkezdett izgatni ez. Legelőször itt a Gyk-n talált egy fiatal párt, akivel sokáig csak beszélgetett ezekről a témákról, majd az egyik nyáron találkoztunk is velük egy nyaralóban. Egymás mellett szeretkeztünk, de más nem történt. Később a barátját vettük be egy hármasba. Ez volt az első alkalom. Utána egy hétbe tellett, amíg fel tudta dolgozni a történteket. Aztán miután már helyén tudta kezelni ezt a játékot, minden rendben lett. Azóta néha-néha belefutunk izgalmas hármasokba, és a swinger klubokat is próbálgatjuk. Igaz, hogy ott még csak páros dolgaink voltak egy kis kézimunkával fűszerezve, de az is nagyon izgalmas. Mi nagyon szeretjük egymást, és nagyon jó nekünk egymással is minden. Nekünk ez csak egy izgalmas felnőtt játék. Külön-külön soha nem vagyunk mással.
2019. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Whitewolf19 ***** válasza:

Az nem férfi.. aki tűri, hogy más hozzá érjen a feleségéhez. Isten színe előtti esküt az emberi gyarlóság fertőzné meg!


F/24

2019. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!