Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazassagban nőknek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassagban nőknek milyen gyakori az orális szex?

Figyelt kérdés

Ugy értem akik családi életet élnek.

Hány évesek vagytok?


2019. nov. 13. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó házasságban pont annyira mint a házasság előtt volt, mert nem hagyják, hogy szexuálisan ellaposodjon, kiüresedjen a kapcsolatuk, kialudjon a vágy tüze.
2019. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy általában nem a szolgáltatás színvonala csökken, hanem a rendszeressége..... 🤷🏼‍♂️
2019. nov. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

A férjemnek nyűg, ha szeretném, hogy így kényeztessen :/

25N

2019. nov. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon fontosnak tartom hogy egy nő sokat legyen orálisan kényeztetve. Én még nem házasságban élek de több éves kapcsolatban és azt mondom hogy nagyon ritkán történt úgy szex hogy én páromat ne kényeztessem orálisan. Ha én nem is vagyok kényeztetve de az fontos hogy ő legyen. Egy férfi pillanat alatt kész a szexre egy nőt viszont igen is kell így kényeztetni. Engem úgy felszokott izgatni hogy én már csak a szexre vágyom nem arra hogy kényeztessen.
2019. nov. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nullára csökkent kb. 30N
2019. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Mi még csak 4 éve vagyunk házasok ugyan, de mindig kényeztetem orálisan, mert nagyon élvezi, és engem is feltüzel.

Így gyerek mellett sajnos ritkábban van szex. De amikor csak lehet, megoldjuk. Azonban annál élvezetesebb. 40/F

2019. nov. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
23 éve élek házasságban, nálunk nincs szex orális kényeztetés nélkül. Természetesen oda-vissza működik.
2019. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 subrette ***** válasza:
100%
Nálunk pont olyan gyakori, mint előtte. Többnyire minden nap.
2019. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Haha a válaszokat el nézve még 1 ondok hogy soha ne mennek férjhez 😂😂😂😂


26N

2019. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom azt a férfit akinek nyűg az orál főleg házasságban mert itt már nagyobb a bizalom a tisztaság és biztonság nem kapsz el semmi nemi betegséget elvileg

Nálunk ez alap addig nincsen behatolás ameddig el nem élvez a párom a nyalástól utána mehet a többi és természetesen oda vissza játszik az orál

2019. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!