Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan lehetseges hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehetseges hogy egy regebben nőfaló pasinak mar csak egy nő kell?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ritka.
2019. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
nem nagyon.
2019. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy az az egy bizonyos nő megüt egy szintet amit a többi nem.
2019. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet. Lehet te elutasítottad és kihívás vagy neki. Lehet komolyan gondolja,de az is lehet,hogy azért mutatja ezt mert meg akar kapni utána mehetsz a többi hölgy közé akit felfalt.
2019. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Barnabas333 ***** válasza:
Én fehérmájú ribi nőbe is ismerek ilyet aki megváltozott, persze rengeteg férfi életét tette tönkre előtte, kicsi az esély de megtörténhet, meg beleun és öregszik... 42F
2019. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen, főleg fiataloknál. Huszas évek elején, még sokan vannak úgy, hogy nincs szükségük egy kapcsolatra, szexelni viszont szexelnének. Plussz ki is próbálnák a szexet több nővel. Őket hívhatjuk nőfalóknak.

Lehet hogy később ha már tisztázódtak az életkörülményeik akkor utána letelepednének egy nővel.

2019. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Mekkora hulyesegeket irnak itt. Persze hogy van ilyen, sot gyakori is. Kielik magukat es a sok idiota 0iq s ribi helyett mar inkabb meg akarnak allapodni egy normalis novel. Sok ilyet ismerek:) de belegondolsz ez logikus is. Persze vannak akik beleragadnak ebbe, olyat is ismerek aki lassan 40 de meg mindig heti szinten 6-7 kulonbozo novel dug es nem volt soha kb normalis kapcsolata es nem is akar:D embere valogatja

En nokent is igy vagyok, anno faltam a pasikat de mostmar lenyugodtam es teljesen masra vagyom

2019. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Èn tobbszor mondtam hogy csinalhatja massal, de ezt teljesen haritja. Pedig egy àtlag nő vagyok nem egy szilikoncsoda. Mindig az a vàlasz hogy nem erdekli màs
2019. dec. 10. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, létezik ugyebár olyan dolog hogy szerelem :)
2019. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 (kerdezo)

Az enyem is ezt mondta pedig en siman vevo lennek ra hogy bevegyunk egy lanyt a szexbe. Mondtam h ha akar mas not csak szoljon es megbeszelhetjuk mik a ‘szabalyok’. Azt mondta nem erdekli ilyen (mar ugyis volt resze sokmindenben sok novel) es hogy lehet fel se allna masra. Szoval ha oszinte a kapcsolatotok es a parod azt mondja nem erdekli akkor hidd el nyugodtan. Valoszinuleg jobban jartal igy h kielte magat mert tenyleg nem izgatjak mar ezek a dolgok. Ha meg sokmindent nem probalt egy pasi akkor idovel elojohetnek ezek problemakent de aki mar kielte magat sokszor inkabb csak egy fix nore vagyik akivel megtehet barmit;)

2019. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!