Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elveztek mar a popotokba? Es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveztek mar a popotokba? Es szeretitek vagy nem? (Kerdes nőknek szólt)

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de gumiban.
2019. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az érzés jó, viszont utána...ehh. Nem tudom a pasik mennyire vannak ezzel tisztaban hogy mukodnek a dolgok de eleg kellemetlen ez utana. Kb mint egy beontes. Ki kell nyomni utana a cuccot magadbol a wc be, de idő mire kifolyik.. raadasul altalaban nem is feher cucc jon ki ugye, hanem valami szeklettel szinezett valami. Eleg undi. Es ha nem tudod az osszeset kitolni es marad valamennyi benned akkor az barmikor kifolyhat utana ami eleg kellemetlen:D plusz nekem egy ilyen elvezes utan a szekletem is lazabb
2019. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Gumival és gumi nélkül is élvezték már a fenekembe

Az anális szexet kedvelem de a bele elvezés nekem semleges

2019. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem és nem is fognak. Nekem az csak kijárat. Az olyan pasikat akik ezt akarják dobom.
2019. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem.
2019. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2-es leírta, ha nem tolod ki akkor... na, nem gusztustalankodok.

Egyébként ha jót akarsz magadnak, akkor használsz óvszert, óvszer nélküli anális szextől előbb-utóbb össze fogsz szedni egy jó kis alsó húgyúti fertőzést.

2019. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen élveztek de jobban szeretem ha nunimba megy el a párom
2019. dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!