Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet a súlyom miatt nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a súlyom miatt nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Van rajtam egy pár plusz kiló és emiatt kicsit feszengek szex közben hogy vajon tetszhetek e tényleg a pasinak vagy csak beéri velem is stb. Most van párom, nagyon helyes sikeres kapós pasi, gondolom nem csak beéri velem hisz kb akárkit megkaphatna. Mégis ha meztelenül lát mindig izgulok, próbálok előnyösen festeni, olyan pózban oldalról mutatkozni értitek. Soha nem volt hüvelyi orgazmusom, lehet hogy emiatt? Vajon ez a pszichés hülyeség a fejemben okozhatja ezt? Hogy nem teljesen tudom elengedni magam? Vagy más oka lehet?

(Amúgy csinos nő vagyok, sok pasi próbálkozik be nálam, nem is csúnyák, de itt is sokszor olvasom hogy a pasik bárkivel beérik ha kell a szex stb)


2019. dec. 10. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, hogy amúgy sem lenne. Nincs minden nőnek.
2019. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt, lehet nem is vagy rá képes. Ingerelje valamelyikőtök a csiklódat szex közben. Csinos nőként, sok próbálkozóval meg nem értem, miért nem tudod elengedni magad, te is és a partnereid is felszabadultabbak lennének.
2019. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , de összehangoltság technika k3rd3se is .
2019. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa! Sőt a nőknek csak a kisebbik része (~30%) képes rá, úgyhogy hajrá bátran nyúlj a csiklódhoz közben (vagy kérd meg a partnered vagy utána/előtte repítsen a csúcsra nyelvvel, ujjal).

S igen, az önértékelési zavar eléggé blokkoló tud lenni. Ezen csak te tudsz segíteni, fogadd el hogy akivel ágybabújsz az vágyik rád és úgy egyben akar ahogy vagy, nem kell topmodellnek lenni ahhoz hogy valaki csinos legyen.

2019. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el sajnos, de tény és való, hogy nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa.
2019. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!