Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fürdőszobában maszturbáltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fürdőszobában maszturbáltam a kád szélén ülve mikor a szülők hazajöttek és benyitottak. Meglátták hogy mit csinálok, és kimentek. Beszéljek velük hogy mit csináltam, vagy ne? L

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük beszélni, ők is csináltak ilyet amikor fiatalok voltak, és több mint valószínű, hogy most is csinálnak, csak te nem tudsz róla. Ez természetes dolog.
2019. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fuh nekemkinos lenne utana odamenni a szulokhoz elmagyarazni hogy apa en csak masztiztam:D

Tudjak ok is kinos lenne nekik is

2019. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te döntésed. Ha neked jól esik megpróbálhatod.

De ők felnőtt emberek, tudják mit csináltál, és tiszteletben tartják a privátszférádat ezért kimentek és nem fogják szóba hozni.

Igazából ez abszolút a magánügyed, nem tartozol senkinek magyarázattal.

2019. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Igazán tiszteletben tarthatnák a privát szférád azzal, hogy megtanulnak kopogni felnőtt létükre
2019. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ezt lazára venni,mert a maszturbálás természetes dolog. Persze biztosan okoz pár kínos pillanatot, de lépj túl rajta. Ha ez segít ,mondd azt hogy-oké,jól van masztiztam,és akkor mi van?! Majd máskor kopogtok :D
2019. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudják mit csináltál - ők is csinálták fiatal korukban :) Legközelebb zárd be az ajtót és kész, nem kell külön beszélned róla velük.
2019. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld magad, semmi rosszat nem csináltál!

Kínos az igaz, de nem kell erről tovább dumálni.

Meglovagoltad a kád szélét, és ennyi... 😀😉

Szerintem inkább nagyobb gáz az, hogy nálatok csak úgy benyitnak ide-oda a szülők!

Engedd el a dolgot, és legközelebb zárkózz be, vagy figyelj jobban.


F/33

2019. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Rám is rámnyitottak többször, mègse láttak soha semmit. A másodperc töredéke alatt képes vagyok mást csinálni, így mire rámtévedt a tekintetük, már mást csináltam.
2019. dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább azt furcsállom hogy csak úgy neki állsz mint az állatok és adod neki.

Nem figyelsz , nem érdekel hogy akár be is nyithatnak, semmi sem.

Biztos hogy nyiltak az ajtók és annak hangja van, ha figyelsz akkor nem lennél ilyen kellemetlen helyzetben.

Beszélj velük és kérj bocsánatot hogy ilyen hülye vagy.

2019. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Kislányom csináld előttem.... Apa
2019. dec. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!