Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya benyitott a szobámba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya benyitott a szobámba amikor maszturbáltam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Masztiztam amikor anya benyitott hozzám, egyből vissza zárta az ajtót.

Szerintetek beszéljek vele róla vagy természetes és hagyjam szó nélkül mintha semmi nem történt volna?


2019. máj. 29. 09:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy ha ez számít valamit.
2019. máj. 29. 10:02
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Engedd el....
2019. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen természetes dolog a masztizás. Majd legközelebb kopogjon Anyukád, ha beakar jönni a szobádba. :)
2019. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges.

Gondolom, ő is csinálta már :).


Szóval természetes :).

2019. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha Ő nem hozza szóba, akkor szerintem neked nem kell felhozni, valószínű azért is csukta vissza az ajtót, mert észrevette, hogy nem alkalmas, hogy bemenjen. Tekintettel volt rád, hiszen neked is vannak ilyen szükségleteid.

Amúgy hány éves vagy?

Te mit tennél, ha te nyitnál be anya szobájába, amikor Ő masztizik?

2019. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szóba hozni. Ezen nincs mit megbeszélni mert magánügy. De azért az anyukád vibrátorát ne használd mert nem biztos hogy örülne neki.
2019. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Zárható ajtót javaslok. Egy olyan korú lánynál vagy fiúnál, aki már nemileg érésben van, nem szoktam a szülők bemenni csak úgy a szobába. Mert akkor belefutnak ilyen helyzetekbe.

Te semmi rosszat nem tettél, a maszturbáció természeted, de meg kellene tanulni zárni az ajtót.

2019. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neki ez kellemetlenebb volt mint neked!

Ne hozd őt mégjobban zavarba.

Hidd el,hogy ebből ő tanult,és legközelebb már valószínű hogy kopogni fog.

2019. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem igen is jó ha megbeszélitek. Neked is jobb ha nem marad benned, és szerintem neki is. Fontos az hogy tudjatok beszélni a szexuálitásról. A családokban ez sajnos sok helyen tabu téma.

Pedig nagyon fontos lenne erről beszélni.

Teljesen természetesnek kellene lennie. Nyíltabban beszélni róla. Félre ne értsetek, nem a családon belüli szexről beszélek, hanem arról, hogy a szülők és a gyerekek között ne legyen tabu.

Tudjanak erről beszélni. Bátran kérhessenek tanácsot, segítséget hogyha valamit nem tudnak. Az hogy sokan nem beszélnek eleget a gyerekeikkel erről vezet oda, hogy valaki 16-17 évesen teherbe esik.

Egyébként a maszturbáció teljesen természetes, és normális dolog. De azért beszélgethettek szerintem anyuddal erről vagy ha bármilyen kérdésed lenne arról.

2019. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Neked van saját szobád? Jó gazdagok lehettek...

Mi a szekrénybe bújva szoktuk csinálni...

2019. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!