Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel nem akarunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dasdingo08 kérdése:

Barátnőmmel nem akarunk sexelni, mit tudunk csinalni?

Figyelt kérdés
Ugy vagyunk vele hogy ő még kicsi es nem akarunk bajt, de érdekőldik ilyen fél sexes dolgok iránt. Szopas nyalast meg nem akar vállalni. Abba belement hogy levetkőzzünk es pl veri nekem, meg én is csinalom neki. Az ami meg tetszős hogy ruhában rámül és úgy "lovagol rajtam", a pincijat a bugyin keresztül a farkamnak dörgöli, ezt egy baratnom nagyon elvezte es neki is bejön. Milyen dolgokat tudunk meg csinalni? Tudtok öztletelni

2019. dec. 10. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2019. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Az írásod alapján alig lehettek több mint 10 évesek. Szerintem várjatok, ne erőltesd a dolgot. Majd ha akar csinálni dolgokat, akkor fogja csinálni
2019. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sry, reggek 9 óta tanultam. Alig látok. Vissza olvasva el3g tré lett a kerdés. Én 18 vagyok ő meg 16. Lehet kiteszem majd újra xd
2019. dec. 10. 22:44
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

"Ugy vagyunk vele hogy ő még kicsi"


Előszőr arra gondoltam, hogy lehet 10 éves, te meg pedo vagy, erre meg látom, hogy 16. Annyi idősen nyugodtan szexelhet már.

2019. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Már megbocsáss, de ha 18 és 16 évesek vagytok akkor fejben is viselkedjetek úgy. Az jó, hogy nem erőlteted, nem "követeled", hanem türelmes vagy. Csináljátok mindketten ami nektek jólesik, de ne kell félni a szextől nem fáj, sőőőőőt nagyon is kellemes :P Használjatok óvszert a nem kívánt terhesség megelőzésére (előtte gyakorold hogy kell felvenni).
2019. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Véleményem szerint azokon kívül amit leírtál nem sok minden maradt. :D csináljátok ezeket ha jól esik, de szerintem rá fogtok unni. Gondolom te már nem vagy szuz? Ha így van akkor neked úgyis különösen nehéz kész idővel ennyivel beérni. De szép tőled hogy nem erolteted.

Viszont tapasztalatból mondom, hogy valószínű előbb utóbb bele fog menni szép lassan egyre többet akar majd ő is.:) addig meg marad a tapi.

2019. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Lehet hogy ennyi idősek vagytok , de még nem vagytok felnőttek az ilyen dolgokhoz és ne erőltesd.

Ti nem kinőttétek a járókát hanem kiöregedtetek belőle !!!

2019. dec. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok szűz, szexelni nem tudunk még. Annyira az nem fontos miért. Ilyen kis nem tênyleges sexes "játékokat" keresek. Ebben segítsetek 😆
2019. dec. 11. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ne foglalkozz a lehurrogókkal. Már most érettebb vagy, mint itt a válaszadók egy része. Helyes, hogy a barátnőd a neki megfelelő tempóban szeretné felfedezni a szexualitását, és helyes, hogy te ezt igyekszel tiszteletben tartani.


Mindenféle testrészek adják magukat az izgatásra. Izgassa a farkadat a melleivel, vagy más testrészeivel. Fedezzétek fel egymás erogén zónáit minél alaposabban. Juttasd a csúcsra úgy, hogy ezek közül egyidejűleg többet is izgatsz kézzel, szájjal. Az összedörzsölésnél is különböző pózok lehetségesek (pl. ágyon hasal a lány picit pucsítva, és te hátulról odahelyezed a farkad), próbálgassátok ki őket.

2019. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Géniuszok ha találkoznak. Kettőtöknek azért van összesen 80 IQ ?
2019. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!