Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amennyiben nem jó már a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben nem jó már a szex a barátnőmmel, mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos már nagyon hosszú ideje várom, hogy komolyan vegye a diétát, hiszen a kapcsolatunk kezdetéhez képest +15 van rajta, ami már számomra egyáltalán nem kívánatos, hiszen már akkor nem volt csontsovány. Gyakran nekikezd, csinálja 3-4 napig, azt abbahagyja és újra nekifog kajálni. Imád enni. Ezzel nem lenne semmi baj, ha nem lenne hízékony. Viszont szerintem engem is figyelembe vehetne, hiszen egy párkapcsolatban élő férfinak ugyanannyi joga van a minőségi szexhez mint egy nőnek az étkezéshez. Beszéltünk már róla sokat, támogattam is, el is jártam vele edzőterembe meg diétázási tanácsokat is adtam. De ha 3-4 nap után is eszébe juttattam, hogy folytatnia kellene amit elkezdett, nagyon dühös lett és rám kiabált. Szerintetek elég okom van arra, hogy felvessem a szakítás témát. Nem vagyok köteles szex nélkül élni. Vagy legalábbis meg van minden jogom arra, hogy elmenjek kur..vá.zni vagy szeretőt tartsak?
2016. ápr. 27. 09:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Szakíts, mert ha neked csak ezek a külsőségek számítanak... Te marhára nem szereted a barátnőd.
2016. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mindig ezzel jönnek, hogy nem szeretem a barátnőm, pedig már évek óta lemondok a szexről miatta...nem elég nagy áldozat??? Csak már kezd elegem lenni, hogy nem élek teljes életet, pedig elvileg megtehetném, hiszen van barátnőm!
2016. ápr. 27. 09:50
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Elhízott nő, szex nincs vagy nem jó, ha szólsz dühösen rádkiabál. Ne várj javulást, ez csak rosszabb lesz.
2016. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
szed fogamzásgátlót?
2016. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%
Balf aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sz! :D :D :D Mi van, nem tudsz felszedni egy nőt, és inkább egy bálnával vagy? :D
2016. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem szed...miért?
2016. ápr. 27. 09:58
 7/31 anonim ***** válasza:

#1

Értetlenke szerint a dühös kiabálás is külsőség gondolom.

2016. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2016. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
Banyek, egy nőnek nincs nagyobb sértés mint amikor ha indirekt is de lebálnázod... Csodálod ha kiabál? :D #1 voltam.
2016. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyelj, szerintem beszéld meg ezt vele újból, bár azért én sajnálom szegény lányt, hogy ennyire rákényszeríted a diétára. Ezek szerint jobban szereted a testét mint a lelkét.

Nem olyan egyszerű és könnyű ám lefogyni, mint te azt hiszed!

2016. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!