Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz dolog az szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz dolog az szerintetek is hogy nekem kimaradt a tini koromból a szex, és a barátnőzés?

Figyelt kérdés

Már egy ideje zavar, de most hogy pár nap és 20 leszek így úgy érzem hogy kimaradt valami. Sosem volt még barátnőm és nem is csókolóztam nem is szexeltem még :(

Baj hogy kimaradt a tini koromból?

Én szomorú vagyok emiatt. Nem prostival szeretnék szexelni hanem csak is barátnővel!


2019. dec. 12. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem baj.
2019. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldönteni hogy ez rossz dolog e vagy sem. Viszont emiatt nem kell szomorkodni, hanem tenni azért hogy legyen barátnőd!
2019. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem baromira nem baj, pont lesz@rom.

Azt meg, hogy neked baj-e vagy sem, ne én döntsem már el, te tudod, hogy téged ez frusztrál-e. De gondolom igen ha minket traktálsz vele.

2019. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Een pont 7gyanigy vagyok. De szerintem nem baj.
2019. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
24éves koromig én is így voltam. Aztan egy gyanutlan szülinapon 2 barátnővel smároltunk es vegül 3masban elvették a szüzességem. A mai napig nem tudom hogy jutottunk odáig. Ők azt mondták fogjam fel szülinapi ajándékként.
2019. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A korodban hasonló cipőben jártam.

Bepótoltam, alaposan :)

2019. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Eléggé. Jó eséllyel így nem fejlődtél magabiztos, jó fellépésű, mások által is kedvelt férfivá.

Ott kezdődik, hogy a mindennapok kemény munkáját (akár tanulást is) akkor tudja lelkesen végezni egy átlag ifjú, fiatal férfi, ha szabadidejében boldog, amihez bizony eléggé kell a csaj is, ha nem meleg.


Ha nincs csajod, akkor nem szívesen beszélsz magánéletedről, te is kevésbé szívesen kérdezel másokat erről. Ebből pedig azt szűrik le az emberek (rokonok, szomszédok, iskolatársak, munkatársak...), hogy távolságot tartasz velük valami miatt, nem fognak kedvelni. Pedig a kapcsolatépítés fontos az érvényesüléshez.


Csoportvezetőnek is alkalmatlan általában olyan ember, aki nem tud kapcsolatokat építeni.

Még a beosztottakkal is éreztetni kell egy jó főnöknek azt, hogy emberként is törődik velük. Sokszor elég annyi, hogy megkérdezze, "Hogy vagy?", "Hogy telt a hétvégéd?", majd meg is hallgassa, és ő is beszéljen arról, hogy barátnőjével/családjával hova ment a hétvégén.

2019. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Később sem lesz csajod. 👍🏻
2019. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szegény..
2020. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!