Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért várja el sok férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok férfi, hogy le legyeb szopva (lehetőleg mélytorok), de ők a lányt nem akarják kinyalni vagy csak kényszerből teszik?

Figyelt kérdés
Itteni kérdések és válaszok alapján.
2019. dec. 12. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Imádok nyalni. Függetlenül attól, hogy én kapok-e vagy sem cserébe bármit is. 28/F
2019. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez butasag. En nokent pl nem szeretem a nyalast es mikor mondom ezt a partneremnek mindig kivetel nelkul nagy megszeppenes es kerdojel fogad. Elfogadjak ugyan, de sokan kesobb is probalkoztak hatha megjott megis a kedvem xd de nem. Szoval en ezt ugy elem meg hogy ez szinte minden pasinak elvezet, amitol en megfosztom oket. Ugyhogy nekem ez nem okoz jo erzest, neha megengedem persze annak akin latom h extran vagyna a dologra, hogy megkaphassa ezt az elmenyt is,de en magam nem vagyok oda erte

Olyan pasit is ismertem aki nem szerette a szopast es nem nagyon akarta engedni. Na ez meg nekem esett rosszul, mivel nekem ez nagyon fontos, nagyon felizgat es pl hosszu tavon nem birnek olyan partnerrel lenni aki nekem ezt nem adna meg. Szoval a kerdesed nagyon egyoldalu, van ilyen es olyan tipus is mindket nemben

2019. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én speciel imádok nyalni. De ha kis kényszer is jár hozzá (értsd: nő jobban odaszorítja a fejem, vagy rámül, hogy szinte levegőt se kapjak), az külön izgató tud lenni.

A szopást nem annyira igénylem, ha van (pl.: a lány szereti) akkor jó, de ha nincs, meg sem említem, hogy kéne.

2019. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En speciel utalom ha melytorkoznak, undorito az oklendezes, anelkul pedig senki nem tudta. Emiatt a szopastol is elment a gusztusom, 10bol talan 1 alkalommal van, hogy egyaltalan szopnak, minden maskor elutasitom. Nyalas mindig van
2019. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem annyira ha nyal egy pasi (csak ha egy csajszi nyal), viszont imádok szopni, azt egy óráig is tudnám csinálni.
2019. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknál sem olyan nagy elvárás ez, szopni viszont általában nagyon szeretnek. Plusz a szopás néha kell is, hogy rendesen álljon a farkam. Illetve a végén hogy el tudjak élvezni.
2019. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nálunk úgy van h én soxor lecumizom a pasim de ő ritán nyal ki.mondjuk ő az irányító.
2021. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!