Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szerettek legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szerettek legjobban miközben szopnak titeket?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, nyelvtechnikától elkezdve fura, vagy nagyon egyedi dolgokig. Köszi

2016. dec. 28. 17:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Az én kolbászomon gyakorolhatsz ha lány vagy.
2016. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Sok nyállal
2016. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Ki akarna a kis bécsi virslikéden gyakorolni? :DDDDDDDDDDDdd
2016. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nyílván azért került a heteroszexualitás kategóriába mert fiú vagyok.... (nem, nem vagyok fiú, lány vagyok) és nem gyakorlási partnert keresek, csak érdekel. #2 te kaptál azért egy zöldkezet
2016. dec. 28. 17:24
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
A pasim imádja, ahogy cuppogok. :D
2016. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Az igyekezetet hogy tövig bevegyék es a golyoimra csorgó sűrű nyálat
2016. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Imádom, ha olykor kéz nélkül csinálja a lány, de használhatja a kezét is. Szeretem, ha végignyalja a heréktől a makkom tetejéig, ott körköröz rajta, pörgeti a nyelvét és megnyalintja a fitymafékemet is + ujjbeggyel körözhet is rajta, miközben a másik kezével a heréimet masszírozza, utána nyalogassa, szívogassa is őket. Sőt, a legjobb, ha miközben cumizik, ujjazza is a feneket alaposan. Az is remek, amikor oldalra a szájüregéhez nyomhato ma makkomat és ha tudja, mélytorokra is kaphatja a répát. A lényeg, hogy változatos legyen, csavargassa alaposan a péniszt a kezével, miközben cumizik. Jó nyálasan csinálja, meg is köpheti, szűk szájjal és lehetőleg fogazás nélkül, ja és nézzen a szemeimbe közben olykor.
2016. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Azt a 10 perc csendet
2016. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
én nem szeretem ha sok nyállal csinálja a lány, és fura de a herét sem szeretem ha szájába veszi mert elég érzékenyek. viszont ha finoman végignyalja az nagyon jó. természetesen megelégszem ha csak a makkot tudja bekapni, de nyilván minél mélyebbre megy annál jobb. ha engedi szeretek a szájába elmenni.
2016. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Jó mélyen és csúszoszan, cumpogósan, hosszan kb így 41 F
2016. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!