Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit jelent ez a mondat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent ez a mondat szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel talalkozgatunk... Tegnap talalkoztunk volna, viszont anyumek baratai nalunk voltak vendegsegben ezert mondtam neki, hogy kivetelesen en mennek hozza.

Mondta, hogy rendben, nincs ellenere a dolog, de mielott atmegyek jobb ha tudom, hogy az o haza az o vara, ugyhogy ha analt akar, akkor nekem engednem kell. Utana kuldott ket nevetos fejet, majd egybol irta, hogy ne vegyem am komolyan, amugy sincs otthon.


Most ezzel mit akart mondani?


2019. dec. 13. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Seggbe akar kúrni.
2019. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt csak ugy jelkepesen mondta szerintem. Szoktuk csinalni popsiba.


Legyszi ne akarjatok privatban felszedni! :)

2019. dec. 13. 08:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy anált szeretne, csak kíváncsi a reakciódra.
2019. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Valszeg csak vicceskedni próbált.
2019. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicceskedni akart, utalva arra, hogy örülne, ha ismét lenne popsiszex. :) Nem értem egy ilyen humoros beszóláson mit agyalsz annyit, hogy még kérdést is feltegyél.
2019. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A popsidra fáj a foga avagy jó lenne ha lenne már anál is !!
2019. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki akarta ugrasztani a nyuszit a bokorból, akarom mondani a kipufogót a bokorból

... Szóval ez egy célzás akart lenni.

2019. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szereti az anált és viccesen próbálta a tudtodra adni - ennyit jelent nem kell túl sokat belemagyaráznod egyetlen mondatba.
2019. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!