Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az vajon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az vajon, hogy szeretkezés közben a pali, meg a nő egyszerre élvezzen el?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sajnos elég ritka
2019. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cukormókus97 ***** válasza:
89%
Az én párommal általában mindig egyszerre megyünk el. Persze van hogy valamelyikünk pár másodpercre rá és van olyan is amikor én vagy ő jóval előbb:)
2019. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolatban, kiegyensúlyozott hullámhossznál gyakori - melyik pasi tudná visszatartani ha látja hogy a partnere a csúcson van? Ez lenne a természetes, úgyhogy hajrá tessék ráhangolódni, "érezni" a partnert.
2019. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőm sorozatélvező, szóval nálunk azt nehéz megoldani, hogy ne egyszerre menjünk el... :D
2019. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk tízből hat-hét esetben egyszerre élvezünk el....De addigra már lehet, hogy a barátnőmnek nem is az első🤔😂
2019. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze van szokva két ember, akkor működik a dolog. Nekünk megy.
2019. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én rajta lennék az ügyön hogy sikerüljön!
2019. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk elég gyakori
2019. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam elég gyakori. Igaz kevés pasival szexeltem még, de velük mindig bevártuk egymást. Vagy a pasi húzta el az orgazmust amig én is oda jutottam, vagy én.

L

2019. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az esetek 90%-ában együtt élvezünk el. Általában bevárom a barátnőmet. Kellett egy kis egymásrahangolódás de utána már sima ügy. Ahhoz viszont nagyon vissza kell fognom magam, hogy ha azt szeretnénk hogy én csak akkor élvezzek el, amikor ő már másodszorra élvez.
2019. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!